Klub našeg Zmaja Harisa Tabakovića čestitao BiH plasman na Mundijal: "Tako smo sretni zbog vas"

0
Radiosarajevo.ba
Klub našeg Zmaja Harisa Tabakovića čestitao BiH plasman na Mundijal: "Tako smo sretni zbog vas"
Foto: Dž. K. / Radiosarajevo.ba / Gol, BiH-Italija, Bilino Polje

Bundesligaški klub Borussia Mönchengladbach čestitala je Zmajevima plasman na Svjetsko prvenstvo.

Inače, Borussia je klub našeg Zmaja Harisa Tabakovića koji je sinoć briljirao na Bilinom Polju protiv Italije.

Tabaković je dao gol za izjednačenje, a neriješeno je ostalo sve do samog kraja utakmice. Nakon toga smo gledali napete produžetke, a pobjednika baraža odredili su penali u kojima je reprezentacija BiH bila ubjedljivo bolja i nadjačala svoga protivnika.

Iran najavio "važno pismo" Amerikancima: Bit će objavljeno za nekoliko sati

Iran najavio "važno pismo" Amerikancima: Bit će objavljeno za nekoliko sati

"Bosno i Hercegovino, tako smo sretni zbog vas. Čestitke Harisu Tabakoviću", napisao je klub na društvenim mrežama.

Podsjetimo, Svjetsko prvenstvo se ove godine igra u Americi, Kanadi i Meksiku, a ovo je drugi put u historiji da se reprezentacija BiH plasirala na ovo takmičenje.

Radiosarajevo.ba pratite putem aplikacije za Android | iOS i društvenih mreža Twitter | Facebook | Instagram, kao i putem našeg Viber Chata.

/ Najčitanije

/ Komentari

Prikaži komentare (0)

/ Povezano

/ Najnovije