Borac sve vrijeme napadao i s dva gola kući ispratio tim s Farskih Otoka

0

Fudbaleri Borca pobijedili su danas na stadionu 'Dr Milan Jelić' u Modriči B36 s Farskih Ostrva s 2:0 u okviru prvog meča kvalifikacija za Konferencijsku ligu.

Igrači koje s klupe predvodi Nenad Lalatović bili su daleko opasniji rival na ovom meču, a ofanzivu su na kraju krunisali s dva postignuta gola.

Gol za vodstvo domaćina postigao je povratnik u bh. fudbal Benjamin Tatar u 38. minuti, da bi konačan rezultat susreta postavio Nedeljko Piščević šest minuta prije kraja utakmice.

Sjajne vijesti: OKI Fantomi treći put uzastopno osvojili titulu prvaka Europe

Fudbaleri Borca sasvim su zasluženo stigli do velike prednosti koju će pokušati sačuvati u revanšu.

Revanš susret se igra 14. jula u Torshavnu, a Borac će biti veliki favorit za prolaz dalje.