Borac se ne predaje: Drugi put se uspio vratiti i poravnati protiv PAOK-a

0

Borac se drugi put uspio vratiti iz rezultatskog zaostataka i poravnati protiv PAOK-a na 2:2 u prvoj utakmici drugog pretkola Lige prvaka, koja se igra u Solunu.

Strijelac za bh. prvaka u trećoj minuti nadoknade prvog poluvremena bio Enver Kulašin nakon asistencije Davida Vukovića.

Grčki tim poveo je u 17. minuti golom Konstantinosa Koulierakisa, a pet minuta kasnije s bijele tačke poravnao je Sebastian Herrera.

Nakon historijskog uspjeha na Olimpijadi: Mladi bh. matematičari dočekani u Sarajevu

Koulierakis je svojim drugim golom u 39. minuti donio novu prednost PAOK-u, no Kulašin je na isteku prvog dijela vratio stvari na početak.