Blitzkrieg Vedatora: Ibišević nadmašio rekord Gerda Müllera

Utakmica 11. kola Bundeslige Wolfsburg – Hertha 3:3 donijela je mnogo uzbuđenja, šest golova i dva rekorda, oba u režiji bh. reprezentativca Vedada Ibiševića!

Popularni Vedator nije mogao zamisliti bolji način za prekid golgeterskog posta dugog 901 minutu!

Njegov pogodak za vodstvo Herthe u 21. sekundi je najbrži gol sezone u Bundesligi.

To nije sve. Ibišević je postigao četvrti gol u karijeri u prvoj minuti čime je nadmašio rekord legendarnog Gerda Müllera.

"To je bio vjerovatno najbrži gol u mojoj karijeri", rekao je kapiten Herthe nakon spektakularne utakmice u Wolfsburgu.