Bivši fudbaler Sarajeva u Americi postigao gol karijere: Skinuo je 'paučinu' sa gola

2

Igrači St. Louis Cityja jučer su kao gosti uvjerljivo slavili protiv Quakesa sa visokih 5:2 u okviru Druge MLS lige.

Zapažen nastup u velikoj pobjedi njegove ekipe imao je i bh. fudbaler Selmir Pidro.

Doskorašnji član FK Sarajevo zaigrao je od prve minute i više nego opravdao povjerenje koje mu je ukazao trener njegove ekipe.

Maestralni Džanan Musa vodio Real Madrid do prve pobjede u play-offu

Kovačević i Pidro nasmijali sve Zmajeve kada su zapjevali u kampu NSBiH

On je bio strijelac jednog od pet pogodaka St. Louisa, a njegov je bez premca bio najljepši.

Igrala se 39. minuta kada je Pidro nakon kornera naletio na loptu i preciznim udarcem je smjesio u same rašlje gola Quakesa.

Do kraja susreta rođeni Bugojanac je malo pokvario dojam crvenim kartonom koji je zaradio pred sami kraj prvog poluvremena.