Velika noć za BiH na Mundijalu: Zmajevi slavili sa 3:1 protiv Katara i došli nadomak knock-out faze
/ Komentari (49)
Povratak na članakNAPOMENA: Komentari su isključivo lični stavovi autora. Molimo korisnike da se suzdrže od vrijeđanja, psovanja i pisanja komentara koji podstiču na mržnju. Strogo zabranjen bilo kakav govor mržnje na portalu radiosarajevo.ba, zbog kojeg možete biti krivično procesuirani. Radiosarajevo.ba ima pravo i obavezu da na zahtjev zvaničnih organa dostavi podatke o korisniku čiji komentari sadrže govor mržnje, kao i da korisniku trajno blokira pristup. Obaviještavamo vas da svaki čitatelj dobrovoljno pristupa čitanju i kreiranju komentara i prihvata mogućnost da neki komentari mogu sadržavati narativ koji je u suprotnosti sa vjerskim, nacionalnim, moralnim i drugim načelima. Radiosarajevo.ba ima pravo da obriše sporne ili prijavljene komentare bez najave i objašnjenja. Radiosarajevo.ba koristi automatski sistem prepoznavanja i uklanjanja govora mržnje i drugih neprimjerenih sadržaja u komentarima.
MORA BITI DOVOLJNO ZA PROLAZ U K.O. FAZU!
i ostale *****e moci spavati od bijesa.
***
HVALA VAMA MOMCI ZA SVE IZ SRCA DRAG BOG VAM DA SVE LJEPO STO POZELI TE ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️ VI STE UJEDINILI MALO OVAJ NAPACENI NAROD! MORAMO ZIVJETI ZAJDENO DRUGE NEMA JEDNA JE DRZAVA SVIH NARODA!
ne vole ni majku,kako onda da vole mscehu
***
***
***
***
***
***
***
***
***
***
***
LJUT KAO RIS - Edin Džeko eksplodirao od bijesa kada ga je Barbarez izvadio iz igre. . . još gola nije dao, NITI ĆE GA DATI! propao u turskoj, italiji,... glumata veličinu, a samo mu fale dimije i fes...
***
***
***
***
***
***
***
***
***
***
VAM DO NEBA,BOG VAS NAGRADIO SVIM LJEPOTAMA A MAMAJMUNI STO SUMNJAJU SAMO PORUKA ""IMA BOSNE I UVJEK CE BITI",CRKNITE DUSMANI.
***
***
***
***
***
***
***
***
***
***
***
***
***
***
***
Dzeko najgori, igrali smo sa igračem manje.U zo to i vrlo bezobrazan , kad ga je zamjenio Mahmic .Da ima imalo karaktera rekao bi Barbarezu da igra neko mladi umjesto njega. Dripac kod 2: 0 , ne zakucava loptu
***
ovo su aždahe! upravitelj švabo tek sada vidi s kojom količinom kreladi raspolaže 23 posto, pa se nada da će novi upravnik biti učinkovitiji sa malim mujama
LJUT KAO RIS - Edin Džeko eksplodirao od bijesa kada ga je Barbarez izvadio iz igre. . . još gola nije dao, NITI ĆE GA DATI! propao u turskoj, italiji,... glumata veličinu, a samo mu fale dimije i fes... ka jadan propali kloc iz drugoligaške njemačke ekipe Dimije su za Džekinicu, a za Džekija je fes
Uzivao sam na tribinama gledajuci repku a onda sam shvatio da nemam ni za sendvica u ovoj rupi,hvala dijaspori sto je opet pokazala da nismo si bijeda kao ja u ovoj rupi hihihihi
Čestitke na prolazu skupine………Kanadi i Švicarskoj