Bayern se prošetao Beogradom: Dinamo nemoćan u Milanu

O. K.

Večeras su u Ligi prvaka odigrane utakmice po skupinama A,B, C i D.

U grupi A, u nešto ranijem terminu Galatasaray i Brugge remizirali su u Istanbulu 1:1.

Turski tim poveo je u 11. minuti golom Buyuka, dok je tek u nadoknadi vremena gol za izjadnečenje postigao Diatta.

Real Madrid i PSG na Bernabeu odigrali su 2:2.

Standings provided by Sofascore LiveScore

Kraljevi su poveli golom Benzeme iz 17. minute, da bi Francuz uduplao vodstvo Madriđana.  Za samo nekoliko minuta PSG je poravnao prezultat. Prvo je Mbappe u 81. minuti smanjio na 2:1, da bi Sarabia izjednačio na 2:2.

Bayern je ovjerio prvo mjesto u grupi B pobjedom nad Crvenom Zvezdom u Beogradu.

Bavarci su sa sigurnih 6:0 uz golove Goretzke, Tolissoa i čak četiri pogotka Lewandowskog osigurali prvo mjesto sa maksimalnim učinkom od 15 bodova.

Olympiacos je bio na pragu da pokvari debi Josea Mourinha pred domaćim navijačima u Londonu.

Grčki tim uspio je da postigne dva gola u prvom poluvremenu preko El-Arabija i Semeda, dok je na 2:1 smanjio Delle Alli u 45. minuti. U 50. minutu, Hary Kane je poravnao rezultat na 2:2.

Na 3:2 povisio je Aurier, dok je Harry Kane povećao na 4:2.

U grupi C, pred posljednje kolo, Dinamo je sebi zagorčao život. Modri iz Zagreba izgubili su na San Siru od Atalante 2:0, dok je City remizirao sa Shakhtarom.

Dinamo je tako mogao da riješi svoje pitanje u ovom kolu, ali će ipak morati čekati naredno.

U derbiju večeri, Juventus je sa 1:0 savladao Atletico Madrid i tako ovjerio prolazak u osminu finala Lige prvaka.

U nešto ranijem terminu, Bayer je sa 2:0 porazio Lokomotiv.