Bayern Munchen deklasirao protivnike u prvoj pripremnoj utakmici: Postigli 27 golova!

0

Bayern Munchen bio je nemilosrdan protiv amatera. Pobjedili su protiv Rottach-Egerna rezultatom 27:0 (18:0).

Čak 18 golova postigli su protiv ove ekipe u prvom poluvremenu, pišu srbijanski mediji.

Igrali su u najjačem sastavu i davali su gol na svaka tri i po minuta u prosjeku. Jamal Musiala dao je pet golova. Pogađao je u trećem, 13, 37, 42. i 45. minutu.

EU parlamentarci poručili uglednim kompanijama: "Prestanite se reklamirati u Vučićevim medijima"

Pet golova dao je i Mathys Tel, koji je bio strijelac u 22, 26, 28, 34. i 41. minutu.

Marcel Sabitzer je također pet puta zatresao mrežu, pošto je pogađao u 50, 64, 66, 71. i 72. minutu.

Gnabry je dao tri gola, u 5, 12. i 43. minutu, a pogađali su još Davies, Laimer, Mazraoui, Upamecano, Sane, Guerreiro, Koman, Gravenberch i Mane.