Barceloni samo bod na gostovanju kod Rayo Vallecana

0
Radiosarajevo.ba / Rayo Vallecano - Barcelona

Fudbaleri Barcelone gostovali su Rayo Vallecanu u susretu 14. kola španske La Lige i nisu uspjeli doći do pobjede.

Susret na Campo de Futbol de Vallecas stadionu u Madridu završen je rezultatom 1:1.

Katalonci na kraju mogu biti sretni osvojenim bodom, jer su gubili do same završnice.

Neka druga vremena: Pogledajte kako je izgledalo Sarajevo 1968. godine

Domaćin je imao prednost od 39. minute, koje mu je golom donio Unai Lopez.

Gosti su se dugo mučili da stignu do poravnanja, a do njega su došli tek u 82. minuti, kada je vlastitu mrežu pogodio Florian Lejeune.

U drugoj minuti sudijske nadoknade Katalonci su tražili penal, nakon što je jedan domaći igrač nepropisno zaustavio Raphinhu, međutim, nisu ga dobili.

Barcelona je poslije ovog remija ostala na trećem mjestu s 31 bodom, što je jedan manje od drugoplasiranog Real Madrida, a tri manje od vodeće Girone.