Barca se vratila na pobjedničke staze: Auba pogodio za pobjedu u San Sebastianu

0

Nakon dva vezana poraza na domaćem terenu, Barcelona je formulu za izlazak iz krize potražila na gostovanju i pobijedila.

Katalonski sastav slavio je u San Sebastianu protiv Real Sociedada sa minimalnih, ali dragocjenih 0:1.

Pobjednički pogodak djelo je Pierre-Emericka Aubameyanga u 11. minuti. Prethodno je Dembele pogodio stativu, da bi u nastavku akcije Gabonac glavom poslao loptu u mrežu domaćina nakon asistencije Ferrana Torresa.

Podcast s Tomom – Jadranka Miličević: Za femicid nije kriv samo pojedinac, već čitavo društvo

Do kraja se rezultat nije mijenjao, iako je bilo prilika na obje strane, piše Sport Centar.

Barca se ovim trijumfom vratila na drugo mjesto La Lige, dok je Real Sociedad na šestom mjestu.

Blaugrana je sada na 63 boda koliko ima i trećeplasirana Sevilla. Real je suvereni lider sa čak 15 bodova viška i pred novom su titulom prvaka Španije.