Genijalan ubačaj: Miralem Pjanić maestralno asistirao iz kornera

2

Fudbaleri Beškitaša u ovim trenutcima igraju utakmicu trećeg kola grupne faze Lige prvaka protiv Sportinga iz Lisabona.

Bh reprezentativac Miralem Pjanić susret je počeo od prve minute, te u 25-oj minuti susreta uspio upisati asistenciju iz korenera na maestralan način.

Ekipa našeg reprezentativca puno je bolje otvorila meč te poptuno su imali dominaciju na terenu, ali gosti su došli u vodstvo (0-1)  u 15. minuti.

Stigao odgovor na inicijativu Arijane Memić: Policijski službenici nisu stoka

Zaostatak od jednog gola u mreži nije poremetio domaćina, te su ubačajem Pjanića iz kornera došli do poravnanja.

Samo dvije minute kasnije gosti postižu pogodak za novo vodstvo, a Pablo Sarabia povećao je rezultat na 1:3.

Treba istaći da je ovo prvi nastup našeg Miralema nakon povrede i ujedno prva asistencija u ovogodišnjem izdanju Lige prvaka.

Portali zbog autorskih prava ne smiju objavljivati video snimke s utakmica, pa gol možetge pogledati na OVOM linku.