Arsenal iskoristio remi rivala i preuzeo vodeću poziciju engleskog Premiershipa

0

Londonski Arsenal iskoristio je remi rivala Manchester Cityja i Liverpoola, te se gostujućom pobjedom nad Brentfordom (0:1) probio na prvu poziciju engleskog Premiershipa.

Topnici su se namučili da dođu do punog plijena u susjedstvu, a pobjednički gol postigli su tek u 88. minuti.

Junak je bio rezervista Kai Havertz, koji je pogodio devet minuta nakon ulaska u igru.

Hapšenje na više lokacija u Srbiji: Više osoba privedeno zbog prevara

Tim Mikela Artete je ranije uspio slomiti otpor domaćina, međutim, pogodak Leandra Trossarda iz 42. minute je poništen zbog offsidea.

Arsenal trenutno ima 30 bodova, jedan više od drugoplasiranog Manchester Cityja, te dva više u odnosu na trećeplasirani Liverpool.