Američki sportski mediji u potpunoj analizi BiH pred meč: "Jedna statistika posebno zabrinjava"
/ Komentari (5)
Povratak na članakNAPOMENA: Komentari su isključivo lični stavovi autora. Molimo korisnike da se suzdrže od vrijeđanja, psovanja i pisanja komentara koji podstiču na mržnju. Strogo zabranjen bilo kakav govor mržnje na portalu radiosarajevo.ba, zbog kojeg možete biti krivično procesuirani. Radiosarajevo.ba ima pravo i obavezu da na zahtjev zvaničnih organa dostavi podatke o korisniku čiji komentari sadrže govor mržnje, kao i da korisniku trajno blokira pristup. Obaviještavamo vas da svaki čitatelj dobrovoljno pristupa čitanju i kreiranju komentara i prihvata mogućnost da neki komentari mogu sadržavati narativ koji je u suprotnosti sa vjerskim, nacionalnim, moralnim i drugim načelima. Radiosarajevo.ba ima pravo da obriše sporne ili prijavljene komentare bez najave i objašnjenja. Radiosarajevo.ba koristi automatski sistem prepoznavanja i uklanjanja govora mržnje i drugih neprimjerenih sadržaja u komentarima.
Vec ranije osigurali prvo mjesto. A dzeko nije najveca prijetnja vec za penzije. Najopasniji su mladi igraci zeljni dokazivanja kao alajbegovic i barjaktarevic.
Utakmica 🇹🇷🇺🇸je definitivno najrazboritija za oko najprijemčivija treba naglasiti🇧🇦koliko god leti na krilima emocija teško će odoljeti zapravo možemo biti ogoljeni ovim bobarederim.⚽je okrugla bidimo
ovaj njihov trener jer im je dovodio jake ekipe iz evrope umjesto da je poceo sa slabijim.Ipak je evropski fudbal jaci nego americki, oni nemaju dugu tradiciju sa fudbalom zato je trebao dovoditi nesto slabije grupa a on pa sooro sve prvake i unostio im statistiku..mene je najvise strah povreda igraca kod nas su uglavnom vrlo mladi ograci na pocetku karijere
pare staviti na ameriku. vico i kompanija ce biti upuceni sta da radi. kako moze domacin da ispadne od jedne Bosne...velike pare su u igri...
Mi više nemamo imperativ pobjede, i sa nerješenim se sad ide dalje. Penali su naša specijalnost protiv favorita. Šanse su nam nikakve, domaćin sebi ne smije dozvoliti ispadanje zbog bruke i spektakla i sigurno će biti pogurani od sudija. Sudija će pustiti grublju igru gdje će nas sjeći žutim a njima tolerisati kao kanađanima sirovost. Što bide za crvenog ići će žuti, a nama će ga i zbog prigovora vaditi ne bil nas defanzivno preopteretio za oprezniju igru dok oni noge kidaju i gaze i nakon faula. Ovo će biti jedna mesarska igra u kojoj im neće ni sudije pomoći ni uz pomoć izostanka VAR upozorenja o ofasjdu, igranja rukom i sl. Al opet će otići u produžetke a ako dođu penali, tu im ni sudija više neće pomoći.