Američka novinarka se obrukala neznanjem: "Ja ne znam ni pokazati gdje je BiH na karti"

/ Komentari (11)

Povratak na članak
Objavite komentar kao gost ili se prijavite.

NAPOMENA: Komentari su isključivo lični stavovi autora. Molimo korisnike da se suzdrže od vrijeđanja, psovanja i pisanja komentara koji podstiču na mržnju. Strogo zabranjen bilo kakav govor mržnje na portalu radiosarajevo.ba, zbog kojeg možete biti krivično procesuirani. Radiosarajevo.ba ima pravo i obavezu da na zahtjev zvaničnih organa dostavi podatke o korisniku čiji komentari sadrže govor mržnje, kao i da korisniku trajno blokira pristup. Obaviještavamo vas da svaki čitatelj dobrovoljno pristupa čitanju i kreiranju komentara i prihvata mogućnost da neki komentari mogu sadržavati narativ koji je u suprotnosti sa vjerskim, nacionalnim, moralnim i drugim načelima. Radiosarajevo.ba ima pravo da obriše sporne ili prijavljene komentare bez najave i objašnjenja. Radiosarajevo.ba koristi automatski sistem prepoznavanja i uklanjanja govora mržnje i drugih neprimjerenih sadržaja u komentarima.

Znala bi

Da primiš bosansku cunu

Mirso

Ona fol nesto glumi a prezime Velez. Migrant iz srednje ili juzne amerike.

Znaces

Kada BOSNA pobijedi 51.državu USA cionistie odjednom...VI NAMA GENOCIDNU TVOREVINU RS MI VAMA ZA BIJEMO GOL DO JAJCA GDE POCINJE SKUTORSKI TRECI ...

Ponosna sto je glupa

Ali od srca želim da vas pobijedimo pa da onda saznaš. Da vas pobijede pa neka se onda odmah kući vrate

ХЕРЦЕГОВАЦ

Kada BOSNA pobijedi 51.državu USA cionistie odjednom...VI NAMA GENOCIDNU TVOREVINU RS MI VAMA ZA BIJEMO GOL DO JAJCA GDE POCINJE SKUTORSKI TRECI ... ka Znaces caca te ge no ci dn a napravio re ta rd injo!

Tale

Ona fol nesto glumi a prezime Velez. Migrant iz srednje ili juzne amerike. ka Mirso I eto ti ispade pametan

Turbodizelaš

Kako ne zna za đenosajd i dvostruku hagresiju?..Zar nikad nije čula za balkansku palestinu?

Vidi se da se..

Druži sa Amrom!?! Ona bi mozda i … pogodila na globusu!?!!

Turbodizelaš

🇺🇸 naprijed

Sta se bolan obrukala?

Sto ne zna gdje je beznacajna baaznija? DaaaJ... Imaju se Amerikanke cime obrukta, hajd ju upitaj da ti pokaze na karti gdje je recimo Poljska. Ucrtaj joj i granice, samo izbrisi imena svih drzava, pa da vidimo? A koliko buosnja zna gdje je recimo Oklahoma? Da upru prstom na karti SAD gdje su izbrisana imena drzava i kazu: evo tu! A???? Nema ih 0,5% da ce uspjet.

Normalno

Je da ne zna i ne treba znati za taj vilajet koji ni sam ne zna za sebe.

/ Najnovije