AC Milan zakoračio u osminu finala, a Braga razočarala

0

AC Milan je odigrao perfektan meč protiv francuskog Rennesa i zakoračio u osminu finala.

Rossoneri su goste deklasirali rezultatom 3:0, a junak je bio Loftus-Cheek sa dva gola u 32. i 48. minuti, dok se u strijelce upisao i Leao u 53. minuti.

Noćna mora je bila za fudbalere Brage koje je šokirao Qarabag. Gosti iz Azerbejdžana su slavili sa 4:2.

Lijepi prizori delfina u Dubrovniku

Ovo je sigurno bila jedna od najgorih evropskih utakmice Brage, a gosti u Azerbejdžan iznenađujuće nose visoku prednost.

Za Qarabag su pogađali Janković iz penala u 21. minuti, zatim Zoubir u 54. koji je postigao i pogodak u 69. minuti, dok je mrežu domaćina zatresao i Benzia u 65. minuti. Za Bragu su pogađali Banza u 44. minuti i Moutinho iz penala u prvoj minuti sudijske nadoknade.

Europska liga: Galatasaray se provukao, velika pobjeda Sportinga

Benfica je na Da Luzu u finišu savladala Toulouse sa 2:1, a do pobjede su došli iz penala u sedmoj minuti sudijske nadoknade, strijelac je bio Di Maria koji je interesantno večeras postigao još jedan gol iz penala, dok je za goste strijelac bio Desler.

Najsiromašniji meč večeri odigrali su Lens i freiburg, a završen je nepopularnim rezultatom 0:0.