Navijači Sampdorije napali igrače
Navijači Sampdorije napali su kamenicama autobus igrača tog kluba po povratku u Genovu nakon poraza od Milana od 3:0.
Kako su prenijeli lokalni mediji, prozori na autobusu bili su razbijeni, a igračima su bile upućene prijeteće poruke.
"Ne postoje tako loši rezulatti koji bi mogli da opravdaju ovakav napad navijača na svoje igrače", istaknuto je u saopštenju kluba.
Sampdorija se nalazi na bod od zone ispadanja, a do kraja italijanskog prvesntva preostalo je još pet utakmica.
Radiosarajevo.ba pratite putem aplikacije za Android | iOS i društvenih mreža Twitter | Facebook | Instagram, kao i putem našeg Viber Chata.