Navijači Sampdorije napali igrače

Radiosarajevo.ba
Navijači Sampdorije napali igrače

 Navijači Sampdorije napali su kamenicama autobus igrača tog kluba po povratku u Genovu nakon poraza od Milana od 3:0.

Kako su prenijeli lokalni mediji, prozori na autobusu bili su razbijeni, a igračima su bile upućene prijeteće poruke.

"Ne postoje tako loši rezulatti koji bi mogli da opravdaju ovakav napad navijača na svoje igrače", istaknuto je u saopštenju kluba.

Sampdorija se nalazi na bod od zone ispadanja, a do kraja italijanskog prvesntva preostalo je još pet utakmica.

Radiosarajevo.ba pratite putem aplikacije za Android | iOS i društvenih mreža Twitter | Facebook | Instagram, kao i putem našeg Viber Chata.

/ Najnovije