Zmaj uništio Gran Canariju: Džanan Musa dominirao u četvrtfinalu ACB lige

0

Real Madrid je došao do pobjede u prvom četvrtfinalnom meču ACB lige nad Gran Canarijom, rezultatom, a dominatan je bio naš košarkaš Džanan Musa.

Od prve četvrtine, koja je završila rezultatom 22:13, bilo je jasno da će Kraljevi doći do lagane pobjede

To su potvrdili drugom četvrtinom, u kojoj su protivnika 'dotukli' rezultatom 29:12. Ekipa s Kanarskih otoka nije imala niti promil šanse u ovom meču, a najviše zaslužujući Džananu Musi

Merima Čelik dobila još jedno vrijedno priznanje: 'Prvi put je žensko Policajac godine'

Naš Zmaj je odigrao jednostavno fantastičan meč. On je susret završio s nevjerovatnih 20 poena u samo 18 minuta na parketu. U drugom poluvremenu je odigrao tek početak treće četvrtine.

Time je opravdao ulogu jednog od najboljih igrača u Španiji. Nakon titule u Euroligi, koju su osvojili prethodne sedmice, Musa i njegov Real Madrid su odlično počeli i na pohodu ka trofeju u Španiji