Večer bh. kulture u NBA ligi: Chicago Bullsi organizovali prvu "Bosnian Heritage Night"
/ Komentari (6)
Povratak na članakNAPOMENA: Komentari su isključivo lični stavovi autora. Molimo korisnike da se suzdrže od vrijeđanja, psovanja i pisanja komentara koji podstiču na mržnju. Strogo zabranjen bilo kakav govor mržnje na portalu radiosarajevo.ba, zbog kojeg možete biti krivično procesuirani. Radiosarajevo.ba ima pravo i obavezu da na zahtjev zvaničnih organa dostavi podatke o korisniku čiji komentari sadrže govor mržnje, kao i da korisniku trajno blokira pristup. Obaviještavamo vas da svaki čitatelj dobrovoljno pristupa čitanju i kreiranju komentara i prihvata mogućnost da neki komentari mogu sadržavati narativ koji je u suprotnosti sa vjerskim, nacionalnim, moralnim i drugim načelima. Radiosarajevo.ba ima pravo da obriše sporne ili prijavljene komentare bez najave i objašnjenja. Radiosarajevo.ba koristi automatski sistem prepoznavanja i uklanjanja govora mržnje i drugih neprimjerenih sadržaja u komentarima.
Šteta je ne postaviti video da se prikaže atmosfera i burni aplauzi folkdruštvu. Predivno! Sinoć sam ih gledao.
Kako su u ameriku ugrozeni muslici,sta je ovo
***
Bosnje i njihovu nosnju? To je ta bosnjacka multi-kulti bih. Jeste li razvijali jufku i pravili pitu nasred dvorane? ka Bosnian ne znaci bosnjacko, zasto onda imate samo Hehehe krepaj od muke.
Hehehe krepaj od muke. ka Ajoooj, jadniče malo, nije ti lako Sta nije jasno? I to nije bosnjacka nosnja vec turska. Jel vam drago sto ste poseljacili amere bar za 1 dan?
Sta nije jasno? I to nije bosnjacka nosnja vec turska. Jel vam drago sto ste poseljacili amere bar za 1 dan? ka Bravo, poseljacili ste amere bar za 1 dan Pa, jažem ja hehehe, tebi baš nije lako hehehe.