Uprkos velikog napora Džanana Muse: Partizan prejak za Real Madrid

0

Partizan i Real Madrid su u Štark Areni, Beograd, Srbija, odigrali utakmicu u sklopu 32. kola Eurolige.

Real je nakon prve četvrtine vodio, 21:23, no na poluvremenu prednost uzima Partizan 49:38.

Kraljevski klub smanjuje prednost domaće ekipe poslije treće četvrtine, 78:72, ali Partizan samo potrvđuje svoju pobjedu u završnici, 104:90.

Sjeverna Koreja testirala super velike bojeve glave za svoj strateški krstareći projektil

Za Partizan najefikasniji su bili Kevin Punter i Mathias Lessort sa po 16 koševa.

Džanan Musa je igrao nešto više od 27 minuta, ubacio 22 poena, najviše za Real, imao tri asistencije i dva skoka.

U Realu su se istakli i Gabriel Deck i Mario Hezonja, oba igrača su dali 17 poena.

Real je na drugom mjestu tabele sa 22 trijumfa i 10 poraza, a Partizan je sedmi sa 18 pobjeda i 14 izgubljenih.