U porazu Portlanda Nurkić ubacio osam poena

/ Twitter
Portland Trail Blazersi poraženi su rano jutros na domaćem terenu od Toronto Raptorsa rezultatom 85-99.

Za poraz je presudila 2. četvrtina utakmice u kojoj su domaćini ubacili šest, a primili 25 poena.

Bh. internacionalac Jusuf Nurkić odigrao je 26 minuta u poraženoj ekipi ubacivši pritom osam poena, uz šest skokova i po jednu asistenciju i ukradenu loptu.

Najefikasniji na parketu bio je košarkaš Portlanda Damian Lillard sa 36 ubačenih koševa, dok je CJ McCollum dodao 16.

U dresu gostiju najbolji je bio DeMar DeRozan sa 25, a njegovi saigrači Kyle Lowry i Lucas Nogueira ubacili su 19, odnosno 17 poena.