Real Madrid se provukao i došao do 17. pobjede zaredom, Džanan Musa opet odigrao odličan meč

0

Košarkaši Real Madrida došli su do nove pobjede u španskoj ACB ligi, a porazili su ekipu Bilbao Basketa rezultatom 87:84.

Iako je Real Madrid imao veliku prednost u prvom poluvremenu, na pet minuta do kraja meča je Bilbao poveo s četiri poena razlike.

Ipak, košarkaši kraljevskog kluba stigli su do pobjede, a to je za njih čak 17. pobjeda zaredom u svim takmičenjima.

Studentici ostalo još 12 mjeseci života: 'Mislila sam da je samo mamurluk...'

Reprezentativac Bosne i Hercegovine Džanan Musa odigrao je odličan susret. Imao je 12 poena i pet skokova, te bio jedan od najboljih strijelaca za svoju ekipu.

Real Madrid je predvodio Facundo Campazzo s 21 poenom, od čega je devet stiglo u posljednjoj četvrtini.