Real Madrid jači od Zaragoze, još jedna dobra partija Džanana Muse

0

U okviru 30. kola ACB lige Real Madrid je na domaćem parketu savladao Zaragozu rezultatom 93:86.

Krajevi su bolje otvorili meč i poveli nakon uvodnih deset minuta sa 18:13, da bi gosti odigrali odličnu drugu četvrtinu i na poluvrijeme otišli sa vodstvom od +5 (35:40). Ipak Real Madrid je u drugom poluvrijeme igrao sjajno na oba kraja terena, pa je na kraju slavio sa 93:86, piše SCsport.

Real Madrid su do pobjede vodili Deck i Willams – Goss sa po 19 poena, dok je reprezentativac BiH Džanan Musa postigao 18 poena, u reodovima Zaragoze istakao Boriša Simanić sa 20 poena.

Dodik i Cvijanović stigli na svečano otvaranje Arnaudija džamije

Kraljevi u utorak igraju treći meč play-offa protiv Partizana, a tim iz Beograda ima prednost u seriji od 0:2.