Portland slavio kod Memphisa, Nurkić solidan

0
Twitter / Jusuf Nurkić

Portland Trail Blazersi su upisali drugu pobjedu zaredom. Portland je sinoć slavio u gostima kod Memphisa, 100:105.

Utakmica je bila rezultatski tijesna, da bi u penal-završnici jače živce imao gostujući tim.

Jusuf Nurkić je pružio solidnu partiju, jedan poen mu je nedostajao za novi double-double. Za 34 minute u igri zabilježio je 9 poena, 11 skokova i asistenciju, piše SC Sport.

Delegacije iz RS stigle u bivšu Dobrovoljačku ulicu: Položili cvijeće i zapalili svijeće

U njegovoj ekipi blistali su Damian Lillard (32 poena) i Norman Powell (28). Strijelce Grizzliesa predvodio je Dillon Brooks sa rekordom karijere (37 poena).

Detroit je prekinuo veliku seriju poraza (14 zaredom) trijumfom nad Miamijem, 100:90. Luka Garza je igrao sedam minuta, upisao pet poena i dva skoka.