Musa razočaran nakon trojke: Ljutito bacio peškir

Brooklyn Netsi za koje igra Džanana Muse poraženi su od Toronta nakon izuzetno loše igre u drugom poluvremenu. Netsi su dobro otvorili meč, a nakon prve četvrtine imali su prednost od osam poena razlike (29:21), a do poluvremena su Raptorsi smanjili njihovo vodstvo i na pauzu se otišlo s prednošću od četiri poena razlike.

Najefikasniji u pobjedničkoj ekipi bio je Green sa 22 poena, dok je kod Brooklyna najefikasniji bio Allen sa 23 poena.

Musa je u ovoj utakmici proveo  minuta, a postigao je četiri poena. Mladi zmaj je u jednom trenutku iznerviran nakon što su njegovi profulili šut za trojku, bacio peškir.

Portlanda trail blazers sinoć su porazili Phoenix Sunse u prijateljskom meču sa rezultatom 116:83.  Jusuf Nurkić proveo je na parketu 20 minuta, a postigao je pet poena, a imao je dvije asistencije i osam skokova.