Maestralnog Juku jedan skok dijelio od novog double doublea u novom porazu Portlanda

0

Portland je ubjedljivo poražen u gostima kod Oklahoma Cityja, 81:98, iako dešavanja u prvom poluvremenu nisu naslućivala takav rasplet.

Trail Blazersi su, naime, tokom druge četvrtine u nekoliko navrata imali 18 poena prednosti (40:22, 42:24), ali zatim su se neshvatljivo raspali i izgubili meč visokom razlikom.

Thunder je, pak, ovim trijumfom prekinuo seriju od sedam vezanih poraza. Ujedno je ovo prva domaća pobjeda Oklahome u 2022. godini.

Tužilaštvo BiH najavljuje žalbu: I dalje traže pritvor za osumnjičene u predmetu 'Black Tie 2'

Jusuf Nurkić je pružio solidnu partiju. Za pola sata u igri upisao je 14 poena, devet skokova te po jednu asistenciju, blokadu i ukradenu loptu.

U njegovom timu još su s dvocifrenim brojem poena bili CJ McCollum (21) i Norman Powell (17). Kod Thundera se istakao Luguentz Dort (18).