Lazić oštro odgovorio Barbariću: Mi koji smo ostali znamo ko je nosio dres iz srca
/ Komentari (5)
Povratak na članakNAPOMENA: Komentari su isključivo lični stavovi autora. Molimo korisnike da se suzdrže od vrijeđanja, psovanja i pisanja komentara koji podstiču na mržnju. Strogo zabranjen bilo kakav govor mržnje na portalu radiosarajevo.ba, zbog kojeg možete biti krivično procesuirani. Radiosarajevo.ba ima pravo i obavezu da na zahtjev zvaničnih organa dostavi podatke o korisniku čiji komentari sadrže govor mržnje, kao i da korisniku trajno blokira pristup. Obaviještavamo vas da svaki čitatelj dobrovoljno pristupa čitanju i kreiranju komentara i prihvata mogućnost da neki komentari mogu sadržavati narativ koji je u suprotnosti sa vjerskim, nacionalnim, moralnim i drugim načelima. Radiosarajevo.ba ima pravo da obriše sporne ili prijavljene komentare bez najave i objašnjenja. Radiosarajevo.ba koristi automatski sistem prepoznavanja i uklanjanja govora mržnje i drugih neprimjerenih sadržaja u komentarima.
Potpuno uz Lazica. Sistem ne valja. Kosrkaski tereni se ruse a postavljaju tobogani. Toliko.
Potpuno uz Lazica. Sistem ne valja. Kosrkaski tereni se ruse a postavljaju tobogani. Toliko. ka Sasa I sad je rjesenje problema da se ne igra za reprezentaciju?
... Lazicu, puna podrska protiv supaka iz saveza!
… nesto , sve je to u redu i podržavam svakog i svaku istinu- ali je jedan problem!? Bez Saveza nema ni repke?!? I obrnuto!?!? I sta cemo sada??? Pa sport postao kao politika- mijenjaj , laj ali opet sve na istom!?! Najbolje da to u ubuduce radi Predsjedništvo - drugu ne vidim???
ovih ublehasa sto prodaju m.. pod bubrege. Savez ce se nasikirati? Nece. Nadam se da ima u BiH jos talentovane djece koja ce igrati za svoju domovinu, no matter what! Zato sto igranje kosarke kao igrac ne znaci da mozes voditi i politiku administacije. Mozda za to nisi talentovan kao za kosarku. Ides? Dovidjenja i sretan ti put. Hajmo slijedece dijete da navijamo za njega, da bude kralj u raji i heroj svih nas i da se dobro proda zbog igranja za reprezentaciju.