Džanan Musa solidan u porazu Real Madrida, pobjeda Partizana

0

Real Madrid je izgubio na svom terenu od Virtusa iz Bologne, sa druge strane Partizan je kući savladao Zalgiris.

Virtus je sjajno odigrao drugo poluvrijeme i slavio je na kraju sa 92:95. Kraljevi su bolji bili na otvaranju utakmice te su imali prednost 24:18, ipak gosti su uspjeli do poluvreman smanjiti rezultat na 45:41.

Sjano gosti igraju u nastavku utakmice gdje u trećoj prave prednost od 64:68. Iako su Kraljevi bili bolji u posljednjoj dionici (28:27), nisu uspjeli stići do pobjede.

Ustavni sud donio odluku: Hoće li SNSD-u biti oduzet mandat četvrtog delegata u Domu naroda BiH?

Final Four Eurolige bi se mogao igrati na najneobičnijoj lokaciji do sada

Džanan Musa je uspio na ovoj utakmici postići 13 poena, upisati tri skoka i četiri asistencije.

Zalgiris je malo bolje od Partizana otvorio utakmicu u Beogradu i vodio je sa 20:22, do poluvremena domaći su sjajno odigrali pa su vodili sa 44:36.

Gosti se niti u jednom trenutku nisi predavali pa su uspjeli nadoknaditi čak i +12 Partizana. Međutim ipak tim Željka Obradovića slavio je sa 87:76, piše SC Sport.