Anketa | Pitamo vas: Je li skandiranje dijela bh. navijača u Skenderiji prešlo granice?
/ Komentari (22)
Povratak na članakNAPOMENA: Komentari su isključivo lični stavovi autora. Molimo korisnike da se suzdrže od vrijeđanja, psovanja i pisanja komentara koji podstiču na mržnju. Strogo zabranjen bilo kakav govor mržnje na portalu radiosarajevo.ba, zbog kojeg možete biti krivično procesuirani. Radiosarajevo.ba ima pravo i obavezu da na zahtjev zvaničnih organa dostavi podatke o korisniku čiji komentari sadrže govor mržnje, kao i da korisniku trajno blokira pristup. Obaviještavamo vas da svaki čitatelj dobrovoljno pristupa čitanju i kreiranju komentara i prihvata mogućnost da neki komentari mogu sadržavati narativ koji je u suprotnosti sa vjerskim, nacionalnim, moralnim i drugim načelima. Radiosarajevo.ba ima pravo da obriše sporne ili prijavljene komentare bez najave i objašnjenja. Radiosarajevo.ba koristi automatski sistem prepoznavanja i uklanjanja govora mržnje i drugih neprimjerenih sadržaja u komentarima.
Tante za tante, ništa neobično kako se oni odnose prema ne srbima...
Najbolje da smo ih pozdravili kao najbolje prijatelje...mrschupeechkumtrn...
Ovako nije nikad davalo podršku svojim sportistima. A zbog ovakvih će sutra negdje pošteni BiH navijač nagrabusiti. Izgleda da ovi žele u politiku
pređu granice, to su horde zombija
Nagore od svega sto su ljudi napunili salu ne da bi bodrili svoju reprezentaciju, nego zato da bi lijecili svoje komplekse prema Srbiji! Njima je bilo bitno samo da ispjevaju to sto imaju i da odu kuci! Ali karma je cudo, ima Boga taman da je kao zrno!
Sve je dobro dok nema tomahawkova...
I te kako su prešli sve granice. Zar misle da su time pružali podršku igračima. Grdno se varaju. Sramotiti su ih i njih i sve nas. Bilo je tu i male djece koju želimo odgajati bez mržnje za one koji se ničim nisu o njih ogriješili, a to su sigurno ovi momci koji su došli u Sarajevo da igraju košarku. Bili su gosti u našem gradu i trebali smo im iskazati naše gostoprimstvo. Ovim "bajama" stvarno nije mjesto na utakmicama, ni ovim, a ni onim iz Srbije. Sport ljude zbližava, a ne zavađa.
pa se ondak cudu iscuđavamo
odlazak na utakmicu i onda sam morao drzati djecu u narucju zbog idiota! Mizda sam bii na pogresnom dijelu Skenderije? Nisam. Oko nas je bilo jos djece i mladjih parova. Divljanje je bilo kolektivno u toj grupi kretena koji su se skidali, vristali, urlali kako mrze Srbiju, nazivali ih ce*nicima a 90% njih je imali ispod 30 godina! Nigdje veze sa ratom. Niti mjesto za to. Vecina njih je dosla sa strane i izvana. To je bila bruka i sramota za nas grad, za BiH, za Savez, Bosnu kao evropskog sampiona. Nikada vise necu pratiti uzivo nijednu selekciju drzave jer sam morao djeci objasnjavati sta se desavalo oko njih oosto nisu vidjeli ni djelic kosarkaske utakmice. Svaka cast igracima Srbije i njihovoj klupi koji nisu nijednog trenutka nasjeli na provokacije. Na kraju su i pobjedili sve u Skenderiji. Usutkali. Sramno
Kako ce preci granice , kad ni iz dvorane nije izaslo. Znaci , nema sansi.
Hrvatske, ali na onu srbije redovno zvizdite i redovno srbe nazivate cet ncima i pozivate na njihovo ubijanje. Zato mi je drago sto ste izgubili i od ovog treceg sastava srbije. A u srbiji ce biti bar 20 razlike za srbiju, tamo cete biti manji od makovog zrna, srbofobne bosnje.
Kasaba
***
***
Ogavno je sta se dopusta U SPORTU Navijaci trebaju da svoje patriotske frustracije preusmjere na svakodnevnicu koju zive i da svoja prava i slobode traze od vlasti kroz lokalni aktivizam a ne da sportske manifestacije i tribine pretvore u arene i da sportisti koji nemaju veze ni sa sobom (jer se kupuju i prodaju)a kamoli sa politikom budu meta njihovih frustracija Sport je sport a vucic je proizvod politike koju nasa vlast nije sankcionisala kad je mogla i trebala I ti sportisti tj igraci srbije su vjerujem bili djeca tad mozda se neki nisu ni rodili Prema tome navijaci uvijek pretjeruju Jesu placeni i koliko ih je placeno da to rade to trebaju da prate inspekcije komisije policija i tuzilastvo Ako se i prije nije vidjelo sada se sve odlicno vidi kada nas bez dozvole snimaju na svakom koraku Znate da sad i zidovi imaju oci
U evropi nema tolerancije i ljubavi prema drugačijima, znači huligani, nacionalisti, i sl. su evropske vrijednosti, a mi hoćemo u evropu i trebaju nam desničari da se uklopimo. Zadnji put kad smo govorili o miru, suživotu i toleranciji napravili su genocid nad nama i podjelili nam zemlju. Tražili ste gledajte.
pa na silu se oduvijek odgovaralo samo i isključivo silom...
Publika je bila vrhunska. Nikoga nisu ubili. Za BH Fanitokse samo Bošnjak može igrati za BiH, jer su svi ostali *****e i *****ci. Premotaj te filmove od 1995. godine do danas.
odlazak na utakmicu i onda sam morao drzati djecu u narucju zbog idiota! Mizda sam bii na pogresnom dijelu Skenderije? Nisam. Oko nas je bilo jos djece i mladjih parova. Divljanje je bilo kolektivno u toj grupi kretena koji su se skidali, vristali, urlali kako mrze Srbiju, nazivali ih ce*nicima a 90% njih je imali ispod 30 godina! Nigdje veze sa ratom. Niti mjesto za to. Vecina njih je dosla sa strane i izvana. To je bila bruka i sramota za nas grad, za BiH, za Savez, Bosnu kao evropskog sampiona. Nikada vise necu pratiti uzivo nijednu selekciju drzave jer sam morao djeci objasnjavati sta se desavalo oko njih oosto nisu vidjeli ni djelic kosarkaske utakmice. Svaka cast igracima Srbije i njihovoj klupi koji nisu nijednog trenutka nasjeli na provokacije. Na kraju su i pobjedili sve u Skenderiji. Usutkali. Sramno ka Porodicno okupljanje Sve potpisujem, svaka cast. Vjeruj, kad vidim ovakve stvari, utakmica mi se vise ne gleda, sve mi pokvare. Stid me bude. Oduvijek je poznato da je prosjecan covjek na nivou kera sa darom govora, a ovo je samo potvrda toga. Ljudska glupost je neogranicena. Nekad sam vjerovao u demokratiju, al kako starim, sve vise mislim komunizam, i to onaj sirovi, samo moze spaisti ovu vrstu koju nazivaju "covjek".
… ne lajali!? Sport nije politika nego uvod u rat, kao jedna svadba tamo daleko u SA!? Nego, igrači nasi, gdje su vam rezultati, dobra igra, poeni a ne malo kihnuo teke prhnuo ne osjecam se psihički , Nana mi otisla, cura me nogirala itd. Itd itd… do besvijesti neke isprike ??? Za sve sportove: Koja vas budala dovodi u reprezentaciju a vi trebali u ordinaciju!? Ma ovo je vise od sramote a kamoli jos da vas hvalimo i bodrimo!!! Hajde malo u glavu “ Kvikli Sejdo”?! A navijači , hm… sta drugo nego da se zabave i ne zaborave- svako svoje!? Nema vise “ sudija nije musko” a igrali su ko zmajevi engleski i lavovi!!!
***
Je bila idealna prilika za papke i seljake iz ruralnih sredina da dođu u Sarajevo, naliču se usput alkohola i istresu svoje frustracije