Članovi streljačkog kluba 'Preporod' održali prvi trening
Članovi Streljačkog kluba “Preporod” iz Gornjeg Vakufa/Uskoplja, koji je osnovan prije šest mjeseci, održali su svoj prvi trening.
Budući da Gornji Vakuf/Uskoplje nema gradsku sportsku dvoranu trening je organiziran u streljani Prve osnovne škole u Donjem Vakufu.
Od samog starta rad Kluba prate problemi tehničke prirode, a ovih dana, na radost sadašnjih i budućih članova, zahvaljujući podršci lokalne vlasti, nabavljeno je pet zračnih pušaka.
Svim zainteresiranim građanima upućen je poziv da se učlane u Streljački klub “Preporod” od 1. marta u prostorijama “Preporoda” koje se nalaze u zgradi Centra za obrazovanje i kulturu.
Radiosarajevo.ba pratite putem aplikacije za Android | iOS i društvenih mreža Twitter | Facebook | Instagram, kao i putem našeg Viber Chata.