Tučnjava na utakmici u Srbiji: Zabio gol koji nije smio pa nastao haos

Printscreen / Tučnjava na utakmici u Srbiji: Zabio gol koji nije smio pa nastao haos

U Prvoj nogometnoj ligi Srbije odigrana je utakmica između Metalca i OFK Bačka, u kojoj je domaći tim slavio sa 2:0.

Ipak, ovaj susret koji je odigran u Gornjem Milanovcu ostat će upamćen po tučnjavi koja se dogodila krajem prvog poluvremena.

Do incidenta je došlo u 45. minuti kada je igrač domaće momčadi Grbović, postigao gol za 1:0, a potom napadnut od strane gostiju zbog navodnog nepoštivanja fair-playa.

Golu je prethodila situacija kada je jedan igrač Bačke pao na centru, ali je igra nastavljena. Gosti su stali i čekali zvižduk glavnog sudije, koji se nije dogodio.

Grbović je sve to ignorirao i krenuo prema golu i pogodio mrežu. Svi igrači Bačke skočili su na njega i prekid zbog tučnjave na terenu trajao je čak osam minuta.

Sudija je podijelio po dva crvena kartona na obje strane. Gosti su najavili žalbu.