Opasna vožnja u centru Sarajeva: Automobilom ušao u suprotnu traku pa vozio u rikverc

/ Komentari (11)

Povratak na članak
Objavite komentar kao gost ili se prijavite.

NAPOMENA: Komentari su isključivo lični stavovi autora. Molimo korisnike da se suzdrže od vrijeđanja, psovanja i pisanja komentara koji podstiču na mržnju. Strogo zabranjen bilo kakav govor mržnje na portalu radiosarajevo.ba, zbog kojeg možete biti krivično procesuirani. Radiosarajevo.ba ima pravo i obavezu da na zahtjev zvaničnih organa dostavi podatke o korisniku čiji komentari sadrže govor mržnje, kao i da korisniku trajno blokira pristup. Obaviještavamo vas da svaki čitatelj dobrovoljno pristupa čitanju i kreiranju komentara i prihvata mogućnost da neki komentari mogu sadržavati narativ koji je u suprotnosti sa vjerskim, nacionalnim, moralnim i drugim načelima. Radiosarajevo.ba ima pravo da obriše sporne ili prijavljene komentare bez najave i objašnjenja. Radiosarajevo.ba koristi automatski sistem prepoznavanja i uklanjanja govora mržnje i drugih neprimjerenih sadržaja u komentarima.

pravilna traka

ahahahahahaaaaa ...pa ovo je normalno u muslimanskim društvima u kojima vlada zakon improvizacije, te laganica svih vrsta, nerada i nereda, javašluka

normalno

Ako nikad nisi ušao u suprotnu traku, nisi vozio u Sarajevu..

Desi se, uglavnom slučajno

Al mi nije jasno da se baš od svega pravi senzacija

Postar Joca

Dijaspora trosi na utakmicama sirom svijeta i uziva a ja u ovoj rupi za sendvic gledam kako voze u suprotnom smijeru moja braca kockastih gloovaaaa

došlo

u veliki grad

Nije bas

u veliki grad ka došlo Veliki al za takve kao ti nije ni cudo.

Odlično si to kaurine kazao ali samo kod vas.

ahahahahahaaaaa ...pa ovo je normalno u muslimanskim društvima u kojima vlada zakon improvizacije, te laganica svih vrsta, nerada i nereda, javašluka ka pravilna traka Usrxali ste čitavu planetu gdje god kreneš nered rat razvrat poganluk na svakom koraku đikane...O čemu ti pričaš smrade znaš li od Čorbe onu pjesmu pogledaj svoj dom anđele i ko to sve radi vi krstaši i čifuti serxonja pogani.

Polako

Šta zna dijete od 12 godina kojom trakom smije voziti ?

Sloboda govora

ahahahahahaaaaa ...pa ovo je normalno u muslimanskim društvima u kojima vlada zakon improvizacije, te laganica svih vrsta, nerada i nereda, javašluka ka pravilna traka iebo ti radio Sarajevo mamicu u napičak.

Bolesniče

ahahahahahaaaaa ...pa ovo je normalno u muslimanskim društvima u kojima vlada zakon improvizacije, te laganica svih vrsta, nerada i nereda, javašluka ka pravilna traka ***Jednoga dana, vrlo uskoro, specijalci će upasti i u dom (ili šupu u kojoj živi, najvjerovatnije) ovom Ralletu (Panzer, Adi, Haha, Mario, xxx, hamaslija, Cvijet, Ante, Ibro, Kanader i još milion imena pod kojima piše komentare ovdje godinama), pa će taj imbecil i biti priveden i zatvoren zbog izazivanja mržnje i zla među ljudima, a vjerovatno će otići na konak u Orašje s Faćom. Mene čak ni to ne raduje, samo bih da saznam njegov identitet, a saznaću ga ovako ili onako. Kad saznam, to će mu biti posljednje što je napisao na ovim komentarima. Obavezujem se i kunem u Boga i u svoju djecu da ću ga osakatiti. Druga tema niti članak mene ovdje ne zanimaju, samo taj idiotski imbecil. Koliko vidim ima nas nekoliko koji bismo platili informaciju, pa ćemo vidjeti. Polako.

677m

ahahahahahaaaaa ...pa ovo je normalno u muslimanskim društvima u kojima vlada zakon improvizacije, te laganica svih vrsta, nerada i nereda, javašluka ka pravilna traka _Kрвавим ти курцем муслиманским ј е б е м ретардирану сестру на гробу мртве мајке док ти ћаћа то гледа и плаче дете ли ти у детету ј е б е м доколичарско оно смрдљиво сељачко. само сам ради тебе ту фашисто огавни џигерицу ли ти материну ј е б е м крваву усред уста, фамилију ли ти сву ј е б е м ближу и даљу бусен ли ти сељачки ј е б е м испод кога си извирио и добио интернет фашисто примитивни; запамти добро: докле си год ти овде ја сам овде да ти јбем све што имаш на камару смеће једно беспосличарско оно фашистичко!

/ Najnovije