Navijač Fenera iz očaja nakon poraza od Galate udarao glavom u stolicu

Printscreen / Navijač Fenera u očaju

U najvećem derbiju turskog nogometa, Galatasaray je sinoć u gostima pobijedio Fenerbahce sa 3:1. Galatasaray je velikog gradskog rivala pobijedio u gostima nakon više od 20 godina. Posljednji put je slavio 1999. godine

Fenerbahce je poveo u 21. minuti golom Maxa Krusea, a izjednačio je Ryan Donk u 40. minuti. Radamel Falcao je u 81. minuti preokrenuo rezultat golom s bijele tačke.

Utakmicu je riješio Henry Onyekuru u šestoj minuti nadoknade.

Na susretu su pokazana tri crvena i 12 žutih kartona, a jednom navijaču Fenera poraz je teško pao.  Snimljen je kako udara glavom u stolicu stadionu Sukru Saracoglu, nakon što je utakmica završena.