Sarajevo ove noći među 10 najzagađenijih gradova svijeta
Kiša, koja je prethodna tri dana neprestano padala i napravile velike probleme, danas je konačno stala, ali se vratio novi-stari problem.
To je, pogađate, magla koja se ove noći spustila u sarajevsku kotlinu i otežala vidjljivost kako pješacima tako i vozačima.
Stranica za mjerenje zagađenosti zraka iqair.com večeras je rangirala Sarajevo na 10. mjesto najzagađenijih gradova svijeta sa indexom zagađenosti 132.
Max Verstappen osvojio pole poziciju uoči odlučujuće utrke za titulu prvaka Formule 1
Foto: A. K. /Radiosarajevo.ba: Magla i smog ponovo u Sarajevu
Beograd je sedmoplasirani, a neslavnu prvu poziciju drži kirgistanski Bishkek sa indexom zagađenosti od čak 472.
FOTO: Screenshot: Sarajevo na 10. mjestu
Objektiv fotoreportera portala Radiosarajevo.ba večeras je zabilježio spektakularne prizore magle iznad glavnog grada Bosne i Hercegovine koje možete pogledati u našoj fotogaleriji.
Radiosarajevo.ba pratite putem aplikacije za Android | iOS i društvenih mreža Twitter | Facebook | Instagram, kao i putem našeg Viber Chata.