Vozači oprez: Magla smanjuje vidljivost, brojni odroni na bh. putevima

0
Radiosarajevo.ba
Vozači oprez: Magla smanjuje vidljivost, brojni odroni na bh. putevima
Foto: Dž. K. / Radiosarajevo.ba / Arhiva

Jutarnja magla smanjuje vidljivost u kotlinama i uz riječne tokove.

Vozačima se skreće pažnja i na učestale odrone zemlje ili kamenja.

Na svim dionicama savjetuje se maksimalno opreznu vožnju, prilagođenu uslovima na putu.

Ovo je naslovnica The Economista. Donaldu Trumpu se sigurno neće dopasti

Ovo je naslovnica The Economista. Donaldu Trumpu se sigurno neće dopasti

Na autoputu A-1 zbog radova na dionici Sarajevo sjever-Podlugovi, saobraća se dvosmjerno, suprotnom trakom od zone radova.

Zbog sanacionih radova u tunelu Crnaja na dionici Konjic-Jablanica, tokom dana saobraća se naizmjenično-jednom trakom, uz regulaciju semaforima, dok je u noćnim satima (23:00-04:30 sati) saobraćaj u tunelu obustavljen.

Na putu Tuzla-Kalesija (zbog radova u tunelu Čaklovići), saobraćaj se obustavlja od 22 do 06 sati i preusmjerava na alternativni pravac preko Dubrava. Tokom dana, putnička vozila iz smjera Tuzle saobraćaju kroz tunel, a iz smjera Kalesije obilaznicom oko tunela. Teretna vozila se i tokom dana usmjeravaju na put preko Dubrava.

Zbog brojnih odrona i opasnosti od klizišta na magistralnom putu Brod na Drini-GP Hum/Šćepan Polje putnička vozila saobraćaju otežano, dok je za teretna vozila obustavljen saobraćaj.

Na graničnim prelazima zadržavanja za sada nisu duža od 30 minuta.

Radiosarajevo.ba pratite putem aplikacije za Android | iOS i društvenih mreža Twitter | Facebook | Instagram, kao i putem našeg Viber Chata.

/ Najčitanije

/ Komentari

Prikaži komentare (0)

/ Povezano

/ Najnovije