Poslijepodnevna šetnja Sarajevom: Ulice pune građana i dobre energije

4
Radiosarajevo.ba
Poslijepodnevna šetnja Sarajevom: Ulice pune građana i dobre energije
Foto: Dž. K. / Radiosarajevo.ba / Poslijepodnevna šetnja u Sarajevu

Danas, 5. juna, Sarajevo je bilo okupano suncem i ugodnim proljetnim temperaturama.

Građani su lijepo vrijeme iskoristili za poslijepodnevnu šetnju gradskim ulicama i šetalištima.

Mnogi su uživali u druženju, odmoru na otvorenom i ispijanju kafe u baštama.

Odobreno: Ugostiteljski objekti u Starom Gradu mogu raditi do 5 sati ujutro na dan utakmice BiH-SAD

Odobreno: Ugostiteljski objekti u Starom Gradu mogu raditi do 5 sati ujutro na dan utakmice BiH-SAD

U fotogaleriji koju je zabilježio fotoreporter portala Radiosarajevo.ba pogledajte kako je to izgledalo.

Radiosarajevo.ba pratite putem aplikacije za Android | iOS i društvenih mreža Twitter | Facebook | Instagram, kao i putem našeg Viber Chata.

/ Najčitanije

/ Komentari

Prikaži komentare (4)

/ Povezano

/ Najnovije