Proglas akademika Muhameda Filipovića koji nikada nije objavljen: Bosna je naša sudbina
/ Komentari (8)
Povratak na članakNAPOMENA: Komentari su isključivo lični stavovi autora. Molimo korisnike da se suzdrže od vrijeđanja, psovanja i pisanja komentara koji podstiču na mržnju. Strogo zabranjen bilo kakav govor mržnje na portalu radiosarajevo.ba, zbog kojeg možete biti krivično procesuirani. Radiosarajevo.ba ima pravo i obavezu da na zahtjev zvaničnih organa dostavi podatke o korisniku čiji komentari sadrže govor mržnje, kao i da korisniku trajno blokira pristup. Obaviještavamo vas da svaki čitatelj dobrovoljno pristupa čitanju i kreiranju komentara i prihvata mogućnost da neki komentari mogu sadržavati narativ koji je u suprotnosti sa vjerskim, nacionalnim, moralnim i drugim načelima. Radiosarajevo.ba ima pravo da obriše sporne ili prijavljene komentare bez najave i objašnjenja. Radiosarajevo.ba koristi automatski sistem prepoznavanja i uklanjanja govora mržnje i drugih neprimjerenih sadržaja u komentarima.
treba iz politickog zivota ukloniti sda i sve njene pipke u drugim strankama, mozda tu ima i poneki posten covjek a iz ostalih stranaka da se skupi probosanski politicari koji imaju morala i i ntegritet i formirati bosanski front i nasupati jednim jezikom.Sjetite se da joj pokojni general Divjak rekao sve bi bilo lakse da su Bosnjaci jedinstvani, upavo neprijatelj to i radi razbija jedinstvo kroz bosanske izdajnike i zato ih treba ukloniti iz politickog zivota, reci im jasno i glasno da vise za njih u politici nema mjesta.A Bosanski front mora donijeti zajednicke tacke koje su priporitet i na kojima treba raditi u narednom periodu.Svako nejedinstvo prepoznati i odmah ga iskljuciti
Davno si otišao i sve najbolje tamo. Još čekamo da ispare gluposti koje si laprdo
Davno si otišao i sve najbolje tamo. Još čekamo da ispare gluposti koje si laprdo ka Mahir o tvojoj kulturi , i obrazovanju .
Bosna nije vas sudbina jer Bosna nije nikad bila i nikad nece biti vasa tj muslimanska. Isto kao sto su Bosnjaci izmisljeni u porrumu sarajevskog hotela za vrijeme gradjanskog rata, tako je izmisljena i kategorija bosanski identitet. Perfidno nastojite da prikazete svijetu da Bosna pripada nekakvim Bosnjacima, jer Finska pripada Fincima, Francuska Francuzima itd. Ta ubleha, kao i mnoge druge, ni nakon 30g nije zazivjela, ali vi i dalje po svome - Bosna, to smo mi. Malo morgen! Ako cemo posetno, vas je Alija potpisom u Dejtonu unazadio za par vjekova.
Bosna je naša sudbina. Mi Bošnjaci smatramo Bosnu svojim identitetom i nikada nikakav drugi identitet ne zamjenjujemo za bosanski. Reče Tunjo i slaga da krupnije ne može. One koje interesuje pitanje identiteta i zašto ste odbili da se zovete Bošnjaci kada je Austrougarska okupirala Bosnu ba - konsultujte literaturu/dnevne novine iz tog perioda i izjave vaših viđenih ljudi. S obzirom koliko vas lažu zadnjih 30 godina, mislim da će većina vas doživjeti pravi šok kad sazna istinu.
💚💚💚A kaze pjesma sudbina se ljubi kad te njena strijela pogodi Nema vise tako divnih razumnih srzovitih instinskih mudrih znalaca i intelektualaca 💚💚💚 Kako god pociva u miru i raskosi nebeskoj definitvno
o tvojoj kulturi , i obrazovanju . ka Tvoj komentar reče sve o tebi
Bosna je naša sudbina. Mi Bošnjaci smatramo Bosnu svojim identitetom i nikada nikakav drugi identitet ne zamjenjujemo za bosanski. Reče Tunjo i slaga da krupnije ne može. One koje interesuje pitanje identiteta i zašto ste odbili da se zovete Bošnjaci kada je Austrougarska okupirala Bosnu ba - konsultujte literaturu/dnevne novine iz tog perioda i izjave vaših viđenih ljudi. S obzirom koliko vas lažu zadnjih 30 godina, mislim da će većina vas doživjeti pravi šok kad sazna istinu. ka Maštarije senilnog starca Mozete vi Bolesnjaci da mislite da je cijeli svijet vas, ali u BiH je vasih samo 23%. Ako meni ne vjerujete, pitajte Aliju.