Opasnost od eskalacije na Balkanu | Denis Avdagić: "Naoružavanje Srbije ne vodi ničemu dobrom"

/ Komentari (6)

Povratak na članak
Objavite komentar kao gost ili se prijavite.

NAPOMENA: Komentari su isključivo lični stavovi autora. Molimo korisnike da se suzdrže od vrijeđanja, psovanja i pisanja komentara koji podstiču na mržnju. Strogo zabranjen bilo kakav govor mržnje na portalu radiosarajevo.ba, zbog kojeg možete biti krivično procesuirani. Radiosarajevo.ba ima pravo i obavezu da na zahtjev zvaničnih organa dostavi podatke o korisniku čiji komentari sadrže govor mržnje, kao i da korisniku trajno blokira pristup. Obaviještavamo vas da svaki čitatelj dobrovoljno pristupa čitanju i kreiranju komentara i prihvata mogućnost da neki komentari mogu sadržavati narativ koji je u suprotnosti sa vjerskim, nacionalnim, moralnim i drugim načelima. Radiosarajevo.ba ima pravo da obriše sporne ili prijavljene komentare bez najave i objašnjenja. Radiosarajevo.ba koristi automatski sistem prepoznavanja i uklanjanja govora mržnje i drugih neprimjerenih sadržaja u komentarima.

***

***

***

***

***

***

a mi ????

da smo pametni i mi bi se naoruzali a ne da cekamo ko janjad za kurbana...strancima se ne moze vjerovati, njih tudja kost ne boli i oni ce cuvati svoje a ne nas.

Pomozi.ba uputio apel:

Pomozimo političkom nedonoščetu prerano politički rođenom stanivukoviću da ne trpi svakodnevne bolove što u Hrvatskoj nije napravljena velika Srbija.

Ne brini

Ma šta se brinete, kradite od svog naroda kao i zadnjih 30 godina, perite pare, prodajite Ferarije, pravite tibre, kupujte stanove po turskoj, neće omladina nikad više ginuti za ratne profitere!

/ Najnovije