Sve više gradova u Njemačkoj ukrašavaju ulice povodom Ramazana: Simbol zajedništva
/ Komentari (8)
Povratak na članakNAPOMENA: Komentari su isključivo lični stavovi autora. Molimo korisnike da se suzdrže od vrijeđanja, psovanja i pisanja komentara koji podstiču na mržnju. Strogo zabranjen bilo kakav govor mržnje na portalu radiosarajevo.ba, zbog kojeg možete biti krivično procesuirani. Radiosarajevo.ba ima pravo i obavezu da na zahtjev zvaničnih organa dostavi podatke o korisniku čiji komentari sadrže govor mržnje, kao i da korisniku trajno blokira pristup. Obaviještavamo vas da svaki čitatelj dobrovoljno pristupa čitanju i kreiranju komentara i prihvata mogućnost da neki komentari mogu sadržavati narativ koji je u suprotnosti sa vjerskim, nacionalnim, moralnim i drugim načelima. Radiosarajevo.ba ima pravo da obriše sporne ili prijavljene komentare bez najave i objašnjenja. Radiosarajevo.ba koristi automatski sistem prepoznavanja i uklanjanja govora mržnje i drugih neprimjerenih sadržaja u komentarima.
s muslimanima ,
Totalna glupost, kakve veze Njemačka ima sa islamom. Nikakve. Čak što više, muslimani se nikad nisu integrirali u to društvo. I danas postoje kvartovi u kojima ti se čini da si u Ankari ili Rabatu
Nijemci su pogubljeni u vremenu. Bilo bi zanimljivo upitati ih što su to Božić i božićni blagdani? Garant bi spomenuli shoping, darivanje, skijanje, raspust,...
>>Totalna glupost, kakve veze Njemačka ima sa islamom. Nikakve. Čak što više, muslimani se nikad nisu integrirali u to društvo. I danas postoje kvartovi u kojima ti se čini da si u Ankari ili Rabatu ka Mahir<< Da nije sandžaka ne bi bilo nijednog muslimana u Srbiji šta se ti javljaš kretenu glupi gdje ste vi etnički je čisto.
još nisu otkrile čari tekbiranja, alahhanja, kadir-lejlejtilanja itd., kad se osvijeste njihov će biti svet... a dotle samo dižu desnicu pod uglom od 45 stupnjeva.
Nijemci su pogubljeni u vremenu. Bilo bi zanimljivo upitati ih što su to Božić i božićni blagdani? Garant bi spomenuli shoping, darivanje, skijanje, raspust,... ka Ja mislim Hameri ih opalili u glavu, nakon 45-e, a Švabe se polakomile na Maršala, isto ka i Bošnjani
geteanizma i njemačke idealističke kulture pred najezdom zelenih iz Azije, Afrike, BiH, Sandžaka...
geteanizma i njemačke idealističke kulture pred najezdom zelenih iz Azije, Afrike, BiH, Sandžaka... ka Propast ...i mirisnih avlija, i sehuranja itd.