Mladi Sarajlija Maximilian Aaron Jelačić zadivio svijet: Žele ga i Princeton i Oxford i Caltech!

/ Komentari (21)

Povratak na članak
Objavite komentar kao gost ili se prijavite.

NAPOMENA: Komentari su isključivo lični stavovi autora. Molimo korisnike da se suzdrže od vrijeđanja, psovanja i pisanja komentara koji podstiču na mržnju. Strogo zabranjen bilo kakav govor mržnje na portalu radiosarajevo.ba, zbog kojeg možete biti krivično procesuirani. Radiosarajevo.ba ima pravo i obavezu da na zahtjev zvaničnih organa dostavi podatke o korisniku čiji komentari sadrže govor mržnje, kao i da korisniku trajno blokira pristup. Obaviještavamo vas da svaki čitatelj dobrovoljno pristupa čitanju i kreiranju komentara i prihvata mogućnost da neki komentari mogu sadržavati narativ koji je u suprotnosti sa vjerskim, nacionalnim, moralnim i drugim načelima. Radiosarajevo.ba ima pravo da obriše sporne ili prijavljene komentare bez najave i objašnjenja. Radiosarajevo.ba koristi automatski sistem prepoznavanja i uklanjanja govora mržnje i drugih neprimjerenih sadržaja u komentarima.

Max, idi iz kasabe

U kasabi bi tebe najradije kamenovali. To je njihov domet.

E nek si ti iz velegrada

U kasabi bi tebe najradije kamenovali. To je njihov domet. ka Max, idi iz kasabe _Na pola puta između Prozora i Bugojna, velegradlijo koji s prozora gledaš na ćumez i sušaru papčiću

Sarajstan

U kasabi bi tebe najradije kamenovali. To je njihov domet. ka Max, idi iz kasabe Apsolutno tacno.

Ne može apsolutnije

Apsolutno tacno. ka Sarajstan Apsolutno, osim što momak živi baš u tom Sarajevu.

Kasablija

Fatmir Alispahić protjeran iz kasabe. Miljenko Jergović protjeran iz kasabe. 140 000 Srba su Muslimani protjerali iz Sarajeva. Protjerat će svakog ko ne klanja.

A zapravo nije

Fatmir Alispahić protjeran iz kasabe. Miljenko Jergović protjeran iz kasabe. 140 000 Srba su Muslimani protjerali iz Sarajeva. Protjerat će svakog ko ne klanja. ka Kasablija Misliš 140 000 otišlo na hinjaka jer poslušali Krajišnika, a pritome su znali da će Sarajevo biti opkoljeni i sistematski maltretirani. Hije! Misliš to?

genijalni katolik i hrvat neJma nikakve veze

sa el fatihovim sinovima iz podruma, takom reisa i tite! "Maximilian Aaron Jelačić, učenik Katoličkog školskog centra Sv. Josip u Sarajevu," je PRAVI LEGITIMNI, KONSTITUTIVNI KATOLIK, HRVAT, pravi sljedbe nik katoličkog kralja stjepana tomaševića, a ne genocidnog osmanskog agresora el fatiha! naprijed samo naš fini dečec, pobjegao si iz malignog, bezvodnog sarajislamabada, nek ti je sretno buduće služenje svom HRVATSKOM NARODU!

jadni domet holidejinskih elfatih ovaca

su inovatori srb alija tunjo i alija, semezid, ramo, Dr.on-zukan, narko-konjinaković, munjić, sejdo, reis, kapetan miki-kovačević, Dr.agan Bursa, groadžanska Njiva, rumeni bećo, cigo suljagić-šugavić wannabe masonče i sva ostala svita po-tu-re genijalaca, hahahahahahahahahahaha, a ŠČELI bi vladati sa pametnijima od sebe, naletosum, naletosum, gluo bilo!

Eto vi nešto...

su inovatori srb alija tunjo i alija, semezid, ramo, Dr.on-zukan, narko-konjinaković, munjić, sejdo, reis, kapetan miki-kovačević, Dr.agan Bursa, groadžanska Njiva, rumeni bećo, cigo suljagić-šugavić wannabe masonče i sva ostala svita po-tu-re genijalaca, hahahahahahahahahahaha, a ŠČELI bi vladati sa pametnijima od sebe, naletosum, naletosum, gluo bilo! ka jadni domet holidejinskih elfatih ovaca A pametniji su konobarica, švercer cigareta i prodavač paprika, vozač kombija, homić iz BL...

Sarajstan

Apsolutno, osim što momak živi baš u tom Sarajevu. ka Ne može apsolutnije Kao sto vidis upravo se sprema da ide lol

Kao što vidim, i... šta je sporno?

Kao sto vidis upravo se sprema da ide lol ka Sarajstan Vidim, ja i?! Jok, eto odbiće pozive Princetona, Oxforda i Caltecha! To kao da Jokić odbije NBA ili Modrić Reala... Ne vidim ništa sporno, osim što ti je krivo što je Maximilian iz Sarajeva.

lol

Vidim, ja i?! Jok, eto odbiće pozive Princetona, Oxforda i Caltecha! To kao da Jokić odbije NBA ili Modrić Reala... Ne vidim ništa sporno, osim što ti je krivo što je Maximilian iz Sarajeva. ka Kao što vidim, i... šta je sporno? Krivo? Ahahaha, jbms odakle je. Moj komentar se odnosio na Sarajstan, ne na Maxa ;)

glup ti komentar,

Apsolutno, osim što momak živi baš u tom Sarajevu. ka Ne može apsolutnije živi i obasjava imigrante iz srbije što nagrnuli u kasabu saraj? ne vidi sarajlabad taj sjaj. čuj, bitno je da je iz kasabe?! onda je još bitnije iz koje je ulice! a zapravo je najbitnije da je momak pohađao KATOLIČKU ŠKOLU, a ne faking i tupi mejtef. mejtef samo rađa talibane...

Komentator

Bravo momče, ti si lijepa slika Sarajeva, najveće čestitke tebi, onda roditeljima, profesorima i svakome ko je tvom uspjehu dao doprinos, ovo je veliki uspjeh, ponosni su svi dobronamjerni ljudi. Pošto si ti pametan, nadam se da neke komentare ovdje shvataš... Sretno ti bilo, a nama ostaje ponos

Paj sad ovo

>>Krivo? Ahahaha, jbms odakle je. Moj komentar se odnosio na Sarajstan, ne na Maxa ;) ka lol<< Naprotiv, ispravno! Pazi, Maximilian iz Sarajeva ide na Oxford hehehe. Da poludiš hehehe, ništa nije onako kako priželjkuješ. Sarajevo, Maximilian, Oxford... kako?

Preživjećeš ti to nekako

živi i obasjava imigrante iz srbije što nagrnuli u kasabu saraj? ne vidi sarajlabad taj sjaj. čuj, bitno je da je iz kasabe?! onda je još bitnije iz koje je ulice! a zapravo je najbitnije da je momak pohađao KATOLIČKU ŠKOLU, a ne faking i tupi mejtef. mejtef samo rađa talibane... ka glup ti komentar, Jedino i najbitnije je to da jedan Maximilian iz Sarajeva ide na Oxford. E, sad to što se tebi tako nešto ne uklapa u koncept koji forsiraš o Sarajevu....

Život je nepravedan

>>Krivo? Ahahaha, jbms odakle je. Moj komentar se odnosio na Sarajstan, ne na Maxa ;) ka lol<< I pazi sad, jedan Maksimilian se rodio u Sarajevu, živio, odrastao, školovao se i sad ide na Oxford... A nije kamenovan. Šta ćeš, zato ti ostaješ na ovom poralu sa srušenim svijetom, duboko razočaran, frustriran i tužan. Max iz Sarajeva te dotukao. ;) lol

Poštar Joca

Po komentarima se može prepoznati ta ljubomora i zavist od dijaspore patriote na socijali i podrum (ispred prodavnice i kladionice grebatora) ratnika na birou. Čast izuzecima koji hvale momka

pero

hehehehehehehehe>>>>Krivo? Ahahaha, jbms odakle je. Moj komentar se odnosio na Sarajstan, ne na Maxa ;) ka lol<< Naprotiv, ispravno! Pazi, Maximilian iz Sarajeva ide na Oxford hehehe. Da poludiš hehehe, ništa nije onako kako priželjkuješ. Sarajevo, Maximilian, Oxford... kako? ka Paj sad ovo<<

Mad Max

Bravo! Svaka cast i samo naprijed.

Boske

Posrbljena gncd pedo Epstein ribnikar/jasenovac ko+pi+lad turskih korena nemaju mesta kod ****oustog u cet+ni+c+kom protektoratu tzv smrdija a ove nazi ndh pokatolcene ku+rv+ice da i ne spominjem..... Krst=pedofilija,silovanje,genocid,holokaust i 500 godsinji otomanski koplex😂😂😂

/ Najnovije