Mitropolit Mihailo, fra Mirko, Lazović i Čanak na iftaru kod derviša Salema: Poruka jača od podjela
/ Komentari (8)
Povratak na članakNAPOMENA: Komentari su isključivo lični stavovi autora. Molimo korisnike da se suzdrže od vrijeđanja, psovanja i pisanja komentara koji podstiču na mržnju. Strogo zabranjen bilo kakav govor mržnje na portalu radiosarajevo.ba, zbog kojeg možete biti krivično procesuirani. Radiosarajevo.ba ima pravo i obavezu da na zahtjev zvaničnih organa dostavi podatke o korisniku čiji komentari sadrže govor mržnje, kao i da korisniku trajno blokira pristup. Obaviještavamo vas da svaki čitatelj dobrovoljno pristupa čitanju i kreiranju komentara i prihvata mogućnost da neki komentari mogu sadržavati narativ koji je u suprotnosti sa vjerskim, nacionalnim, moralnim i drugim načelima. Radiosarajevo.ba ima pravo da obriše sporne ili prijavljene komentare bez najave i objašnjenja. Radiosarajevo.ba koristi automatski sistem prepoznavanja i uklanjanja govora mržnje i drugih neprimjerenih sadržaja u komentarima.
Još da su spomenuli žene koje su priredile iftar i sve ih ugostile, zahvalili im i pohvalili trud i hranu, fotografisali i slično? Bilo bi još ljepše vidjeti sve ovo, ovako nešto veliko nedostaje.
***
Kod *****a i *****ka pogotovu oni koji rade Za laž zvana Bog Nevjerovatno da je taj Bog pobio vise ljudi Na zemlji od vremenskih nepogoda A i danas u 21 vijeku ta vjerska propaganda i Laži i dalje rade ko svajcsrski sat
Sta sve NVO moze da okupi i plati?
Vama sa radio sa je muka ali kao prenesete. Vi raspirujetw mrznju 20 godina, stalno pravite tenzije, mrzite i odvratni ste. Ja mislim da na radio sa rade svi iz nekih pri****ina, da tu nema gradskog celjadeta.
čiju su znali se šta
Još da su spomenuli žene koje su priredile iftar i sve ih ugostile, zahvalili im i pohvalili trud i hranu, fotografisali i slično? Bilo bi još ljepše vidjeti sve ovo, ovako nešto veliko nedostaje. ka Lijepo Meni licno je ovaj iftar sa svim ovim ljudima prekrasan! Ovo bi trebala biti vodilja kako dalje organizovati zivot u BIH, pun razumjevanja i postovanja!
Meni licno je ovaj iftar sa svim ovim ljudima prekrasan! Ovo bi trebala biti vodilja kako dalje organizovati zivot u BIH, pun razumjevanja i postovanja! ka Jass SMT VLASIMA I KARAVLASIMA___SMRT