Župnik crkve na Dobrinji koja je zvonila na svaki gol Zmajeva: "Srce mi je puno radosti i ponosa"

/ Komentari (14)

Povratak na članak
Objavite komentar kao gost ili se prijavite.

NAPOMENA: Komentari su isključivo lični stavovi autora. Molimo korisnike da se suzdrže od vrijeđanja, psovanja i pisanja komentara koji podstiču na mržnju. Strogo zabranjen bilo kakav govor mržnje na portalu radiosarajevo.ba, zbog kojeg možete biti krivično procesuirani. Radiosarajevo.ba ima pravo i obavezu da na zahtjev zvaničnih organa dostavi podatke o korisniku čiji komentari sadrže govor mržnje, kao i da korisniku trajno blokira pristup. Obaviještavamo vas da svaki čitatelj dobrovoljno pristupa čitanju i kreiranju komentara i prihvata mogućnost da neki komentari mogu sadržavati narativ koji je u suprotnosti sa vjerskim, nacionalnim, moralnim i drugim načelima. Radiosarajevo.ba ima pravo da obriše sporne ili prijavljene komentare bez najave i objašnjenja. Radiosarajevo.ba koristi automatski sistem prepoznavanja i uklanjanja govora mržnje i drugih neprimjerenih sadržaja u komentarima.

Pope Leo XIV ⚜️

BRAT FANATIKROS ⚜️⚜️

Lol

Svaka tebi čast, ljudino!

Jesi zvonio i sinoc, kad se reprezentacija maticne

drzave jednog od ta tri kst. naroda plasirala? Smijem se u zivot okladit da nisi.

Gorki

Batali se muslimana samo hriscani zajedno

Uvlačiguz tipični

Tipični uvlači***,književni primjer. Jesi zvonio kad je hrvatska pobjedila, pitam za jarana u hrvatskoj raspituje se

jedi govna daidžo IMBECILU!

nemaš ti nikakve veze sa vjerom, a još manje sa HRVATIMA, debilčino pot určena. mrš iz crkve na štakorsarajsku paradu islamističkog ponosa sa tuficom, deenom backićem i njegovim pohotnim mrkaljem. eto vas taman četvoro za jedan mali, gejasti(veseli), sazadni vlakić.

Guest

HVALQ BOGU NA DOBRIM LJUDIMA KOJI VOLE I SVOJU VJERU I SVOJU NQCIJU I SVOJU DRŽAVU!

AVA

drzave jednog od ta tri kst. naroda plasirala? Smijem se u zivot okladit da nisi. ka Jesi zvonio i sinoc, kad se reprezentacija maticne KOJE MATICNE?????

Usraše i Lijabe? Ljubav odavnina

Kratkorocno ih je razdvojila petokraka, 40tak godina, ali od ‘90tih su ponovo na djelu. Fuuuuj

Mahir

Međede ne pričaj gluposti

Chafir

Novo značenje For Whom The Bell Tolls ♥️💙💛♥️💙💛

KRAVA

KOJE MATICNE????? ka AVA ..................... JA GLUPA!!!!!!!!!!!!!!

Mir je blizu, u činjenicama

Župnik vrlo precizno: podijeljeni smo po vjeroispovijestima, ne po jeziku, ne po nacionalnosti. Bosna nije višenacionalna država kao Jugoslavije. Nje je bilo mnogo mnogo prije Jugoslavije. Njeno društvo je multireligijsko, milenijsko sa nadpolovičnom ilirskodinaroidnom haplogrupom staroevropskog naroda. Ovo što nam podvališe u AVNOJu i Dejtonu su na cije Kraljevine SHS/Ju kao lažne konstitutivce. Tih država odavno nema. Ni njihove nacijen nam ne trebaju, kad imamo svoju Bosanskohercegovačku (povijesno Bošnjansku, Bosansku, Bošnjačku) naciju. Volimo te BOSNO!

Ispravka krivog inavoda

drzave jednog od ta tri kst. naroda plasirala? Smijem se u zivot okladit da nisi. ka Jesi zvonio i sinoc, kad se reprezentacija maticne . Matica je država porijekla. Katolici BiH nisu dijaspora Hrvatske. Znači ti živiš u zabludi. Budi se.

/ Najnovije