Daniel Serwer: Trumpova administracija podržava Dodikove rasističke i secesionističke ciljeve!

/ Komentari (11)

Povratak na članak
Objavite komentar kao gost ili se prijavite.

NAPOMENA: Komentari su isključivo lični stavovi autora. Molimo korisnike da se suzdrže od vrijeđanja, psovanja i pisanja komentara koji podstiču na mržnju. Strogo zabranjen bilo kakav govor mržnje na portalu radiosarajevo.ba, zbog kojeg možete biti krivično procesuirani. Radiosarajevo.ba ima pravo i obavezu da na zahtjev zvaničnih organa dostavi podatke o korisniku čiji komentari sadrže govor mržnje, kao i da korisniku trajno blokira pristup. Obaviještavamo vas da svaki čitatelj dobrovoljno pristupa čitanju i kreiranju komentara i prihvata mogućnost da neki komentari mogu sadržavati narativ koji je u suprotnosti sa vjerskim, nacionalnim, moralnim i drugim načelima. Radiosarajevo.ba ima pravo da obriše sporne ili prijavljene komentare bez najave i objašnjenja. Radiosarajevo.ba koristi automatski sistem prepoznavanja i uklanjanja govora mržnje i drugih neprimjerenih sadržaja u komentarima.

***

***

***

***

***

***

Mahir

***

Guest

Podržavali su nekad i unitarnu Bosnu i Hercegovinu pa se okrenuli. Nikako da shvatimo da je 3,5 miona ljudi u velikom gradu jedna opština. i da zapad a posebno Amerikance ne interesuje žive li ovde bosanci, srbi, hrvati ili pingvini ---- ništa drugo osim novac njih ne interesuje . A mi se valjamo u sopstvenom nacional- šovinistički-kr8minalnom blatu zadnjih 30 godina i kao odvajamo se ... Od čega mi jade da se odvojimo i gdje ? Glupi smo do bola.

Ralle

E kad je i ovaj tzv.ugledni priznao, znači da je to i dublje , puno dublje. Bravo predsjedniče Dodik. Vrijeme da se Bosna podijeli, kako je trebalo i poslije rata. Na tri dijela, kakovo i jeste stanje na terenu. Jedino tako će ići naprijed i biti kako treba. U protivnome..bit će kao i Juga.

duduk je nas problem

i to treba rijesiti nase pravosudje i sipa i tga zatvoriti, elemenata ima na pretek, ne treba ga pustiti da okolo lunja ko macka pred tjeranje vec ga zatvoriti

Bosna Bosancima

ako je tako, onda treba ju i Bosanci promijeniti retoriku i okrenuti se protiv migranata koji su došli sa Karpata. To je jedan prevoslvni nomadski narod čije je istorijsko ime: Vlasi. Na njima se treba primjeniti Anex 7, dejtonskog mirovnog sporazuma. Njih treba aposlutno razlikovti od pravoslavnih Ilira, grko-katolika, Cincara etc

***

***

Ivo

ako je tako, onda treba ju i Bosanci promijeniti retoriku i okrenuti se protiv migranata koji su došli sa Karpata. To je jedan prevoslvni nomadski narod čije je istorijsko ime: Vlasi. Na njima se treba primjeniti Anex 7, dejtonskog mirovnog sporazuma. Njih treba aposlutno razlikovti od pravoslavnih Ilira, grko-katolika, Cincara etc ka Bosna Bosancima ako je tako onda treba, i vas ******ene nogirati, jedino krscani, potomci ilira koji su ovdje dosli u 7om vijeku imaju prava ostati, svi ostali sikter, aneks 7 treba primjeniti na ovoj pogani sto se po sarajevu zakotila, iz selendri istocne bosne, islicnih pro****ina, sve depotovati kuci, a vas, ako nastavite srati u anadoliju kod familije

Treba

ukinuti rs i osuditi sve pokusaje njene relavitizacije.

/ Najnovije