Dan bijelih traka obilježen u Parlamentu Švedske: Kako je moguće zaboraviti?!
/ Komentari (7)
Povratak na članakNAPOMENA: Komentari su isključivo lični stavovi autora. Molimo korisnike da se suzdrže od vrijeđanja, psovanja i pisanja komentara koji podstiču na mržnju. Strogo zabranjen bilo kakav govor mržnje na portalu radiosarajevo.ba, zbog kojeg možete biti krivično procesuirani. Radiosarajevo.ba ima pravo i obavezu da na zahtjev zvaničnih organa dostavi podatke o korisniku čiji komentari sadrže govor mržnje, kao i da korisniku trajno blokira pristup. Obaviještavamo vas da svaki čitatelj dobrovoljno pristupa čitanju i kreiranju komentara i prihvata mogućnost da neki komentari mogu sadržavati narativ koji je u suprotnosti sa vjerskim, nacionalnim, moralnim i drugim načelima. Radiosarajevo.ba ima pravo da obriše sporne ili prijavljene komentare bez najave i objašnjenja. Radiosarajevo.ba koristi automatski sistem prepoznavanja i uklanjanja govora mržnje i drugih neprimjerenih sadržaja u komentarima.
***
Interes za predavanje je bio slab. Nikakav
***
OPALI SAMOME SEBI LAJK, ŠTO NIJE NIMALO ČUDNO ZA NJEGA JER ISTI DEGEN OD MILION NICKOVA OVDJE (RALLE, PANZER, ADI, HAMASLIJA, CVIJET, XXX I METAR DRUGIH) OBITAVA GODINAMA OVDJE, MRZI, PLJUJE I POVRAĆA SVOJE RETARDIRANE SELJAČKO PROVINCIJSKE KOMENTARE GLEDAJUĆI S PROZORA ĆUMEZ I KRMETNJAK I MRZEĆI GRAD, ISTORIJU I CIVILIZACIJU I KREPAVAJUĆI DA GA NEKO SHVATI I PODRŽI NJEGOVU PRIPRČINSKU NESREĆU I JAD ALI S JEDNE STRANE I SREĆU JER JE JUČE DOBIO 2KM KREDITA DA KORISTI NA ERONETOVOJ MREŽI PA NA SVOME ANDROIDU OD 200KM OSJEĆA MOĆ I SNAGU SHRVAN BOLOM USLIJED SUROVE SVJESNOSTI DA ĆE I UMRIJETI (ILI KAKO ON NEPISMENO I PROVINCIJSKI KAŽE - KREPITI) U DRŽAVI KOJA SE ZOVE BOSNA I HERCEGOVINA.
u poredjenju sa poslednjih godina zlocinima koji su se desavali u svijetu.dok je svedska samo sklopila okice zazmurila .....kad su palili kurane pred cijelim svijetom napadali muslimane u svedskoj pred policijom nije niko osudjen da je to bilo u prijedoru sigurno bi pocinilac bio kaznjen
nacizam vlada u Svedskoj nesmijes nista reci nema slobode govora doseljenici stranci su ugrozeni nema sigurnosti ni u prodavnici ni nigdje svdeski nacionalizam nacionalisti moze se mirno reci da su svi svdjani nacionalisti sebe nevide kakvi su
500000 pola miliona djece ubijeno u Iraku za vrijeme rata kako je moguce da svedska to mogla zaboraviti i ovi poslednji ratovi isto nema mrtve djece svedska cuti nema mrtvih .......OVI IZ BOSNE MUSLIMANI JEDGU GROVNA TRPE DIKTATURU PRAVE SE STO NESMIJU NISTA RECI SVEDSKOJ DA JE LAJATI NA RUSIJU TO MOGU UVIJEK I NA SRBE I HRVATE