Renzo Piano Building Workshop stiže u Sarajevo

/ Komentari (6)

Povratak na članak
Objavite komentar kao gost ili se prijavite.

NAPOMENA: Komentari su isključivo lični stavovi autora. Molimo korisnike da se suzdrže od vrijeđanja, psovanja i pisanja komentara koji podstiču na mržnju. Strogo zabranjen bilo kakav govor mržnje na portalu radiosarajevo.ba, zbog kojeg možete biti krivično procesuirani. Radiosarajevo.ba ima pravo i obavezu da na zahtjev zvaničnih organa dostavi podatke o korisniku čiji komentari sadrže govor mržnje, kao i da korisniku trajno blokira pristup. Obaviještavamo vas da svaki čitatelj dobrovoljno pristupa čitanju i kreiranju komentara i prihvata mogućnost da neki komentari mogu sadržavati narativ koji je u suprotnosti sa vjerskim, nacionalnim, moralnim i drugim načelima. Radiosarajevo.ba ima pravo da obriše sporne ili prijavljene komentare bez najave i objašnjenja. Radiosarajevo.ba koristi automatski sistem prepoznavanja i uklanjanja govora mržnje i drugih neprimjerenih sadržaja u komentarima.

Snappy

Gospodin je osmislio most na Vilsonovom...drveni most iznad rijeke, koji se konstantno ljulja kad se krecemo po njemu. Osim toga, drveni podovi se stalno moraju mjenjati, jer truhnu. Tako da.....sve veliki strucnjaci

Koliko para toliko muzike

Gospodin je osmislio most na Vilsonovom...drveni most iznad rijeke, koji se konstantno ljulja kad se krecemo po njemu. Osim toga, drveni podovi se stalno moraju mjenjati, jer truhnu. Tako da.....sve veliki strucnjaci ka Snappy

Gulliverus

Hoćete li povesti Renza u posjetu čuvenom muzeju Ars Aevi da mu pokažete postavke?? Ne bih od sramote pozvao čovjeka da vidi onu čuvenu livadu kojom vladaju direktorica, upravni odbori i općinska halaša.

Istina, imas pravo. Kakva je ono sramota od mosta”

Hoćete li povesti Renza u posjetu čuvenom muzeju Ars Aevi da mu pokažete postavke?? Ne bih od sramote pozvao čovjeka da vidi onu čuvenu livadu kojom vladaju direktorica, upravni odbori i općinska halaša. ka Gulliverus

FGRiada

Dajte ljudi konačno nekih donacija, fondova, grantova da se pojavi Žmirkoljuba sa bagerom i raskopa plac za temelja, dajte više ko Boga vas molimo ili bure šljive, napijte Renza Piana možda bude vidio objekat. Donacija nam dajte, mi žudimo, vapimo... Ili barem kubik daske dvadesete da se napravi nova podnica mosta i kantu sive za ono stubova i sajli.

Poklanjam dvije bačve katrana

Poklanjam dvije bačve katrana

/ Najnovije