Ljepote BiH u Norveškoj: Dženad Džino i fotografije koje oduzimaju dah stigli i u Oslo

0
Radiosarajevo.ba
Ljepote BiH u Norveškoj: Dženad Džino i fotografije koje oduzimaju dah stigli i u Oslo
Foto: Facebook / Izložba fotografija Dženada Džine u Oslu

Izložba fotografija Dženada Džine otvorena je u subotu, 30. septembra, u zgradi ambasade Bosne i Hercegovine u Oslu.

Autor se o izložbi oglasio na svom Facebook nalogu: 

"Velika čast i zadovoljstvo mi je bilo družiti se sa Bosancima i Hercegovcima koji žive i rade u Norveškoj i predstaviti im svoje fotografije i svoj rad. Siguran sam da sam uspio da 'miris domovine' osjete kroz moje fotografije i razgovor koji smo imali nakon izložbe.

Putujtete kroz Hrvatsku? Pred Zagrebom se stvorila kolona od tri kilometra

Putujtete kroz Hrvatsku? Pred Zagrebom se stvorila kolona od tri kilometra

Neizmjerno mi je drago da sam upoznao toliko ljudi sa kojima sam komunicirao samo preko facebooka i moje stranice.

Veliko hvala svima koji su odvojili svoje vrijeme i došli na izložbu. Posebnu zahvalu dugujem ambasadi Bosne i Hercegovine u Norveškoj i ambasadoru gosp. Bakiru Sadoviću na pozivu i datoj mogućnosti da predstavim svoj rad. Također veliko hvala gospodinu Đevadu Mešanu i njegovoj firmi koji su pokrovitelj mog dolaska i održavanja sinoćne manifestacije", napisao je Džino.

Nagrađivani bh. fotograf Dženad Džino naprosto oduševljava momentima uhvaćenim u svom objektivu.

Avantura Dženada Džine: 'Kako sam došao do nestalog britanskog bombardera'

Avantura Dženada Džine: 'Kako sam došao do nestalog britanskog bombardera'

Ovaj fotograf iz Jablanice već dugi niz godina svojim fotografijama promovira i prezentira prirodne ljepote Bosne i Hercegovine.

Radiosarajevo.ba pratite putem aplikacije za Android | iOS i društvenih mreža Twitter | Facebook | Instagram, kao i putem našeg Viber Chata.

/ Najčitanije

/ Komentari

Prikaži komentare (0)

/ Povezano

/ Najnovije