32. rođendan Ars Aevi: Svjetionik nade i otpora, danas je simbol snage i vizije boljeg sutra
/ Komentari (13)
Povratak na članakNAPOMENA: Komentari su isključivo lični stavovi autora. Molimo korisnike da se suzdrže od vrijeđanja, psovanja i pisanja komentara koji podstiču na mržnju. Strogo zabranjen bilo kakav govor mržnje na portalu radiosarajevo.ba, zbog kojeg možete biti krivično procesuirani. Radiosarajevo.ba ima pravo i obavezu da na zahtjev zvaničnih organa dostavi podatke o korisniku čiji komentari sadrže govor mržnje, kao i da korisniku trajno blokira pristup. Obaviještavamo vas da svaki čitatelj dobrovoljno pristupa čitanju i kreiranju komentara i prihvata mogućnost da neki komentari mogu sadržavati narativ koji je u suprotnosti sa vjerskim, nacionalnim, moralnim i drugim načelima. Radiosarajevo.ba ima pravo da obriše sporne ili prijavljene komentare bez najave i objašnjenja. Radiosarajevo.ba koristi automatski sistem prepoznavanja i uklanjanja govora mržnje i drugih neprimjerenih sadržaja u komentarima.
Još jedan od ublehaša koji čitav život na budžetu provedoše..
Još jedan od ublehaša koji čitav život na budžetu provedoše.. ka htzr Niko da se ugleda na vas dijaspore patriote na socijali koji ste istinski borce za BiH
Opet šuplja ? zar nije počela gradnja muzeja ovog ?
Kod ovih umjetnika jedna noć traje evo šezdeset hiljada noći, nigdje muzeja, ni temelja, ni ništa osim skele sa obnovljenim krpama, a o mostu se da pričati, blatnjav, kaljava ćuprija kojoj i konstrukcija puca, sajle otkačene, a nikada ga nisu ni odabrali, a kamo li promijenili onu ružnu podnicu. Moj umjetniče, slabo je to, slabo, vaša uloga korektora u društvu je zamrla još '93.
Kolika količina šuplje decenijama bez ikakvih rezultata. Stvarno impozantno.
Gdje se to prvo postavlja kamen temeljac pa tek onda trazi urbanistička dozvola ?
Baš me zanima kako se osjeća neko ko prica istu pricu o muzeju 32 godine, muzej svake godine samo sto se ne pocne graditi a 32 godine na nuli. Da je Kafka živ ovo bi mu bila solidna tema za roman...
Sram bilo ove komentatore! Otidjite do Vijecnice i pogledajte sva izlozena djela koje je sakupio ovaj covjek, od najeminentnijih umjetnika svijeta! Sarajlije se raduju pocetku radova muzeja! Mali zeleni svakako nikad nisu niti usli u bilo kakav muzej. Osim onih sa zavrsenom osnovnom skolom pa "morali" u muzej!
Sram bilo ove komentatore! Otidjite do Vijecnice i pogledajte sva izlozena djela koje je sakupio ovaj covjek, od najeminentnijih umjetnika svijeta! Sarajlije se raduju pocetku radova muzeja! Mali zeleni svakako nikad nisu niti usli u bilo kakav muzej. Osim onih sa zavrsenom osnovnom skolom pa "morali" u muzej! ka Jass Zanimljivo kako ovi koji su na vlasti sve gledaju kroz prizmu svoje borbe za opstanak na vlasi. Nije se Enver pojavio vasim dolaskom. isto sto radi sada radio je i dok je bila SDA. S tim da ga ovi sad pogotovo Bendji i ekipa intenzivnije koriste za samopromociju. Kopaju neke fantomske kamene temeljce pred izbore i sl..
Na slikama face kao da su pokupljene iz starackih domova. Ima li sanse da se ovi matuzelemi maknu sa scene a mladi da preuzmu palicu?
Kakvu viziju boljeg sutra mogu imati ovi ihtijari ? Njihovo sutra ne doseze dalje od zakuske kojoj ce se pridruziti nakon ovog sastanka.
32.rodjendan, a i dalje nema obecane zgrade muzeja. Da nije dodik ili covic blokirao? To vam je bas na ponos bolesnjaci.
Sramota! 32 godine istu suplju prodaje.