Eksponati stigli iz cijelog svijeta: U Sarajevu otvorena izložba o filmu 'Ničija zemlja'
/ Komentari (13)
Povratak na članakNAPOMENA: Komentari su isključivo lični stavovi autora. Molimo korisnike da se suzdrže od vrijeđanja, psovanja i pisanja komentara koji podstiču na mržnju. Strogo zabranjen bilo kakav govor mržnje na portalu radiosarajevo.ba, zbog kojeg možete biti krivično procesuirani. Radiosarajevo.ba ima pravo i obavezu da na zahtjev zvaničnih organa dostavi podatke o korisniku čiji komentari sadrže govor mržnje, kao i da korisniku trajno blokira pristup. Obaviještavamo vas da svaki čitatelj dobrovoljno pristupa čitanju i kreiranju komentara i prihvata mogućnost da neki komentari mogu sadržavati narativ koji je u suprotnosti sa vjerskim, nacionalnim, moralnim i drugim načelima. Radiosarajevo.ba ima pravo da obriše sporne ili prijavljene komentare bez najave i objašnjenja. Radiosarajevo.ba koristi automatski sistem prepoznavanja i uklanjanja govora mržnje i drugih neprimjerenih sadržaja u komentarima.
Novinaru, gdje je izložba? Do kada traje?
Gdje su eksponati?
za novog oskara, mi toliko *****ijala za filma imamo..objavi, pripremi sto treba i trazi donacije, dijaspora ce uplatiti .film je najmocnij sredstvo samo treba istinita i jaka prica, nemoj da nas novac koci, objavi i trazi.skupite se svi koji radite u svijetu filma iz BH i napravite jedan dobar scenario.
Prosjecan film koji je dobio oskara samo iz politickih razloga, da se pomognu napacene bosnje, iako i ptice na grani znaju da je te godine oskara trebao dobiti film ameli. Danis nakon toga nije napravio nijedan dobar film, cime je samo potvrdio da je to bila nagrada po politickom diktatu, a nikako po filmskom ili umjetnickom kvalitetu.
Gotački glovonja te jedno te isto, sad će nas daviti i sa ostatkom familije.
Gotački glovonja te jedno te isto, sad će nas daviti i sa ostatkom familije. ka Laxative Moraju svi da se uhl**** na drzavne jasle.
Vidjeti fotografije Dejana Vekića!
Prosjecan film koji je dobio oskara samo iz politickih razloga, da se pomognu napacene bosnje, iako i ptice na grani znaju da je te godine oskara trebao dobiti film ameli. Danis nakon toga nije napravio nijedan dobar film, cime je samo potvrdio da je to bila nagrada po politickom diktatu, a nikako po filmskom ili umjetnickom kvalitetu. ka Dokle ce bosnje promovisati ovaj vise nego Demokratski orijentisan Holivud se pokusao dodovoriti Klintonu i drustvu preko ovog Oskara. Sada nam Dani snima TV serije dronom. Jos jedna zabluda Sarajeva...
Daj nam oktobar da od Naše stranke napravimo eksponat!
Firaun
Ali je bitno da se i ona sad uhl****la i prikacila na drzavni budzet.
Novinaru, gdje je izložba? Do kada traje? ka TRN Samo neki priuceni papkosi
U pravu su ove dijaspore patriote(domoljubi) na socijali i podrum (ispred prodavnice i kladionice grebatori) ratnici na birou umjesto da neko napravi dokumentarac ili neku izložbu o njihovoj krvavoj borbi za BiH(rs, hrhb) kako žive i gdje...sramota