Nafisa Latić: Više od pobjede - kako je dijaspora sinoć nosila Bosnu i Hercegovinu
/ Komentari (8)
Povratak na članakNAPOMENA: Komentari su isključivo lični stavovi autora. Molimo korisnike da se suzdrže od vrijeđanja, psovanja i pisanja komentara koji podstiču na mržnju. Strogo zabranjen bilo kakav govor mržnje na portalu radiosarajevo.ba, zbog kojeg možete biti krivično procesuirani. Radiosarajevo.ba ima pravo i obavezu da na zahtjev zvaničnih organa dostavi podatke o korisniku čiji komentari sadrže govor mržnje, kao i da korisniku trajno blokira pristup. Obaviještavamo vas da svaki čitatelj dobrovoljno pristupa čitanju i kreiranju komentara i prihvata mogućnost da neki komentari mogu sadržavati narativ koji je u suprotnosti sa vjerskim, nacionalnim, moralnim i drugim načelima. Radiosarajevo.ba ima pravo da obriše sporne ili prijavljene komentare bez najave i objašnjenja. Radiosarajevo.ba koristi automatski sistem prepoznavanja i uklanjanja govora mržnje i drugih neprimjerenih sadržaja u komentarima.
Dijaspore patrijoti
Dobro su igrali ali sam sinoć zapazio koliko su ovi mladi sebicni. Sve nešto hoće sami da driblaju da riješe. I ono vracanje lopte nazad i kada treba i kada ne treba. Dovode golmana u nezavidnu situaciju .Čast izuzecima. To Barbarez mora riješiti.
Pomislis , cudno ? kako je utakmica prosla bez 12 tog igraca kada se ONA ukaze makar i na kraju utakmice ko fol je slucajno uhvati kamera na rekli de ema
***
Pa cijela reprezentacija je dijaspora ako ne grijesim ?
Slavilo se sirom svijeta i u dijelu BiH, u entitu FBiH, gdje su Bosnjaci vecina. Na zalost
Ima igraca od svuda, ali nema iz Bosne. Ispade kako je najbolje roditi se eventualno u Bosni i onda otici. Pobjeci od ove ruzn3 prirode i predivnih ljudi.
Ima igraca od svuda, ali nema iz Bosne. Ispade kako je najbolje roditi se eventualno u Bosni i onda otici. Pobjeci od ove ruzn3 prirode i predivnih ljudi. ka Divota _Priroda u ovoj zemlji je najljepša na svijetu, upamt to. Ljudi baš i nisu čemu, ali ima bisera i to podosta, sinoć se sve vidjelo.