Sušić: Ko dobija od Čovićevog zagrljaja s Islamskom zajednicom?

/ Komentari (29)

Povratak na članak
Objavite komentar kao gost ili se prijavite.

NAPOMENA: Komentari su isključivo lični stavovi autora. Molimo korisnike da se suzdrže od vrijeđanja, psovanja i pisanja komentara koji podstiču na mržnju. Strogo zabranjen bilo kakav govor mržnje na portalu radiosarajevo.ba, zbog kojeg možete biti krivično procesuirani. Radiosarajevo.ba ima pravo i obavezu da na zahtjev zvaničnih organa dostavi podatke o korisniku čiji komentari sadrže govor mržnje, kao i da korisniku trajno blokira pristup. Obaviještavamo vas da svaki čitatelj dobrovoljno pristupa čitanju i kreiranju komentara i prihvata mogućnost da neki komentari mogu sadržavati narativ koji je u suprotnosti sa vjerskim, nacionalnim, moralnim i drugim načelima. Radiosarajevo.ba ima pravo da obriše sporne ili prijavljene komentare bez najave i objašnjenja. Radiosarajevo.ba koristi automatski sistem prepoznavanja i uklanjanja govora mržnje i drugih neprimjerenih sadržaja u komentarima.

Hahahaha

Ko će ga dobiti no dobri i predobri, fino Čovke reče da je vrijeme za relaksaciju odnosa i zato dragi moji multietnićari - fino relaksirajte sfinktere, lakše će da (vam) se uđe u (bhulju) nove odnose.

Ne bi Kakavzović tako podvio rep

da ima ikakve šanse. Dobro kaže komentator: relaksirajte sfinktere, ili mažite lojem.

Muslimani u HZHB!

Skidate svi Dodikovu sliku sa zida, a da se postavi Čovićeva!

Buco

Skidate svi Dodikovu sliku sa zida, a da se postavi Čovićeva! ka Muslimani u HZHB! El Grande Milorad je za sve njih Titio! Rasturi muslimane ko levate.

Tufo-do maloprije poture

Mi Tufegdžići se svi izjašnjavamo kao Hrvati

Tufo-do maloprije poture

Kako će Ćirilo da nas voli, kako će se Dedoviću magliti naočale, kako smo ga skuhali sami sebi... Ćirilo će da nas voli bez prekida: ujutro, prijepodne, popodne, navečer i noću. I neće biti pauze. Vratite nam Dodika da nas handri po srpske, sa njim bar znamo da nam ulazi 30 cm...

Dedović-počasni gost uz Čovića na bini

Na svečanom otvaranju zgrade Hrvatskog Narodnog Kazališta u Mostaru. Dedović će da drži onaj jastučić sa škarama i da ih prinese Čoviću da ovaj presiječe vrpcu.

Bolesnik ne diše

Od mogućih 24h on 21h dnevno bistri politiku, tumači geopolitiku, osuđuje, pljuje, ruga se i mrzi, svakog dana posljednjih skoro godinu dana. Zamislite samo takvog lika! Degenerični teško retardiran lik odgojen na mržnji od strane nesretnih, neškolovanih i mentalno poremećenih roditelja, kokuz koji nema za sendviča i soka, umno zakržljao degen koji ne raspolaže spoznajama o bilo čemu drugome sem na nekakvoj averziji prema nekome te pozivu na nekakvu osvetu nekome ko više, stotinama godina već ne egzistira na ovim prostorima. Teško je, uistinu, i zamisliti takvog kretena. Poslije napisanog pljuvačkog komentara koji se ionako sastoji od nesuvislih tvrdnji, gluposti neizrecivih obima, nekakvih prijetnji ili prognoza, kao šlagvort još samom sebi opali lajk na tu pisaniju u nivou djeteta predškolskog uzrasta. Bez zanimanja, teško sociopatski obolio i radikalno nesretan, zaista lik za ozbiljnu medicinsku obzervaciju sa jednim jedinim rješenjem njegovog statusa: zatvaranje u psihijatrijsku instituciju koja se bavi liječenjem tih profila i strogo zabranjen pristup uređajima koji koriste internet. Ništa drugo. Hamaslija, Jure, Turbodizelaš, Ralle, Gh, Haha, Panzer, Kanader, Milorad, Filozof, Adi samo su neki od samododijeljenih nickova koje koristi, a ima ih još puno. Zaista, težak bolesnik, nema dalje.

Tufo -dežurni klečač i pušitelj

Mi smo se uvijek izjašnjavali kao Škutori

Svi znamo ...

... sta se krije iza tog laznog osmjeha. Ne samo blokade, podjele, podrska zlocinu itd. Nije jedan dan dovoljan da se opise ovaj s...d!!!

Niko Samo propast za Bosnjake

Jer ove slike *****a i *****k odmah salju dalje za Brisel i Washington I kazu pogledajte kakvima smo Mi okruzeni Iran u srcu Evrope Pomagajte braco krstaski Ratnici Srbo *****ka ste od ovih odvojili Dali Ste im Srpsku zemlju Sta je da nama *****ama

Bolesnik ne radi

Od mogućih 24h on 21h dnevno bistri politiku, tumači geopolitiku, osuđuje, pljuje, ruga se i mrzi, svakog dana posljednjih skoro godinu dana. Zamislite samo takvog lika! Degenerični teško retardiran lik odgojen na mržnji od strane nesretnih, neškolovanih i mentalno poremećenih roditelja, kokuz koji nema za sendviča i soka, umno zakržljao degen koji ne raspolaže spoznajama o bilo čemu drugome sem na nekakvoj averziji prema nekome te pozivu na nekakvu osvetu nekome ko više, stotinama godina već ne egzistira na ovim prostorima. Teško je, uistinu, i zamisliti takvog kretena. Poslije napisanog pljuvačkog komentara koji se ionako sastoji od nesuvislih tvrdnji, gluposti neizrecivih obima, nekakvih prijetnji ili prognoza, kao šlagvort još samom sebi opali lajk na tu pisaniju u nivou djeteta predškolskog uzrasta. Bez zanimanja, teško sociopatski obolio i radikalno nesretan, zaista lik za ozbiljnu medicinsku obzervaciju sa jednim jedinim rješenjem njegovog statusa: zatvaranje u psihijatrijsku instituciju koja se bavi liječenjem tih profila i strogo zabranjen pristup uređajima koji koriste internet. Ništa drugo. Hamaslija, Jure, Turbodizelaš, Ralle, Gh, Haha, Panzer, Kanader, Milorad, Filozof, Adi samo su neki od samododijeljenih nickova koje koristi, a ima ih još puno. Zaista, težak bolesnik, nema dalje.

Bolesnik ne spava

Od mogućih 24h on 21h dnevno bistri politiku, tumači geopolitiku, osuđuje, pljuje, ruga se i mrzi, svakog dana posljednjih skoro godinu dana. Zamislite samo takvog lika! Degenerični teško retardiran lik odgojen na mržnji od strane nesretnih, neškolovanih i mentalno poremećenih roditelja, kokuz koji nema za sendviča i soka, umno zakržljao degen koji ne raspolaže spoznajama o bilo čemu drugome sem na nekakvoj averziji prema nekome te pozivu na nekakvu osvetu nekome ko više, stotinama godina već ne egzistira na ovim prostorima. Teško je, uistinu, i zamisliti takvog kretena. Poslije napisanog pljuvačkog komentara koji se ionako sastoji od nesuvislih tvrdnji, gluposti neizrecivih obima, nekakvih prijetnji ili prognoza, kao šlagvort još samom sebi opali lajk na tu pisaniju u nivou djeteta predškolskog uzrasta. Bez zanimanja, teško sociopatski obolio i radikalno nesretan, zaista lik za ozbiljnu medicinsku obzervaciju sa jednim jedinim rješenjem njegovog statusa: zatvaranje u psihijatrijsku instituciju koja se bavi liječenjem tih profila i strogo zabranjen pristup uređajima koji koriste internet. Ništa drugo. Hamaslija, Jure, Turbodizelaš, Ralle, Gh, Haha, Panzer, Kanader, Milorad, Filozof, Adi samo su neki od samododijeljenih nickova koje koristi, a ima ih još puno. Zaista, težak bolesnik, nema dalje.....

Bolesnik komentariše

Od mogućih 24h on 21h dnevno bistri politiku, tumači geopolitiku, osuđuje, pljuje, ruga se i mrzi, svakog dana posljednjih skoro godinu dana. Zamislite samo takvog lika! Degenerični teško retardiran lik odgojen na mržnji od strane nesretnih, neškolovanih i mentalno poremećenih roditelja, kokuz koji nema za sendviča i soka, umno zakržljao degen koji ne raspolaže spoznajama o bilo čemu drugome sem na nekakvoj averziji prema nekome te pozivu na nekakvu osvetu nekome ko više, stotinama godina već ne egzistira na ovim prostorima. Teško je, uistinu, i zamisliti takvog kretena. Poslije napisanog pljuvačkog komentara koji se ionako sastoji od nesuvislih tvrdnji, gluposti neizrecivih obima, nekakvih prijetnji ili prognoza, kao šlagvort još samom sebi opali lajk na tu pisaniju u nivou djeteta predškolskog uzrasta. Bez zanimanja, teško sociopatski obolio i radikalno nesretan, zaista lik za ozbiljnu medicinsku obzervaciju sa jednim jedinim rješenjem njegovog statusa: zatvaranje u psihijatrijsku instituciju koja se bavi liječenjem tih profila i strogo zabranjen pristup uređajima koji koriste internet. Ništa drugo. Hamaslija, Jure, Turbodizelaš, Ralle, Gh, Haha, Panzer, Kanader, Milorad, Filozof, Adi samo su neki od samododijeljenih nickova koje koristi, a ima ih još puno. Zaista, težak bolesnik, nema dalje.

Bolesnik samom sebi lajka komentare

Od mogućih 24h on 21h dnevno bistri politiku, tumači geopolitiku, osuđuje, pljuje, ruga se i mrzi, svakog dana posljednjih skoro godinu dana. Zamislite samo takvog lika! Degenerični teško retardiran lik odgojen na mržnji od strane nesretnih, neškolovanih i mentalno poremećenih roditelja, kokuz koji nema za sendviča i soka, umno zakržljao degen koji ne raspolaže spoznajama o bilo čemu drugome sem na nekakvoj averziji prema nekome te pozivu na nekakvu osvetu nekome ko više, stotinama godina već ne egzistira na ovim prostorima. Teško je, uistinu, i zamisliti takvog kretena. Poslije napisanog pljuvačkog komentara koji se ionako sastoji od nesuvislih tvrdnji, gluposti neizrecivih obima, nekakvih prijetnji ili prognoza, kao šlagvort još samom sebi opali lajk na tu pisaniju u nivou djeteta predškolskog uzrasta. Bez zanimanja, teško sociopatski obolio i radikalno nesretan, zaista lik za ozbiljnu medicinsku obzervaciju sa jednim jedinim rješenjem njegovog statusa: zatvaranje u psihijatrijsku instituciju koja se bavi liječenjem tih profila i strogo zabranjen pristup uređajima koji koriste internet. Ništa drugo. Hamaslija, Jure, Turbodizelaš, Ralle, Gh, Haha, Panzer, Kanader, Milorad, Filozof, Adi samo su neki od samododijeljenih nickova koje koristi, a ima ih još puno. Zaista, težak bolesnik, nema dalje.

Bolesniku je sve gore ..

Od mogućih 24h on 21h dnevno bistri politiku, tumači geopolitiku, osuđuje, pljuje, ruga se i mrzi, svakog dana posljednjih skoro godinu dana. Zamislite samo takvog lika! Degenerični teško retardiran lik odgojen na mržnji od strane nesretnih, neškolovanih i mentalno poremećenih roditelja, kokuz koji nema za sendviča i soka, umno zakržljao degen koji ne raspolaže spoznajama o bilo čemu drugome sem na nekakvoj averziji prema nekome te pozivu na nekakvu osvetu nekome ko više, stotinama godina već ne egzistira na ovim prostorima. Teško je, uistinu, i zamisliti takvog kretena. Poslije napisanog pljuvačkog komentara koji se ionako sastoji od nesuvislih tvrdnji, gluposti neizrecivih obima, nekakvih prijetnji ili prognoza, kao šlagvort još samom sebi opali lajk na tu pisaniju u nivou djeteta predškolskog uzrasta. Bez zanimanja, teško sociopatski obolio i radikalno nesretan, zaista lik za ozbiljnu medicinsku obzervaciju sa jednim jedinim rješenjem njegovog statusa: zatvaranje u psihijatrijsku instituciju koja se bavi liječenjem tih profila i strogo zabranjen pristup uređajima koji koriste internet. Ništa drugo. Hamaslija, Jure, Turbodizelaš, Ralle, Gh, Haha, Panzer, Kanader, Milorad, Filozof, Adi samo su neki od samododijeljenih nickova koje koristi, a ima ih još puno. Zaista, težak bolesnik, nema dalje...

Bolesnik treba pomoć ..

Od mogućih 24h on 21h dnevno bistri politiku, tumači geopolitiku, osuđuje, pljuje, ruga se i mrzi, svakog dana posljednjih skoro godinu dana. Zamislite samo takvog lika! Degenerični teško retardiran lik odgojen na mržnji od strane nesretnih, neškolovanih i mentalno poremećenih roditelja, kokuz koji nema za sendviča i soka, umno zakržljao degen koji ne raspolaže spoznajama o bilo čemu drugome sem na nekakvoj averziji prema nekome te pozivu na nekakvu osvetu nekome ko više, stotinama godina već ne egzistira na ovim prostorima. Teško je, uistinu, i zamisliti takvog kretena. Poslije napisanog pljuvačkog komentara koji se ionako sastoji od nesuvislih tvrdnji, gluposti neizrecivih obima, nekakvih prijetnji ili prognoza, kao šlagvort još samom sebi opali lajk na tu pisaniju u nivou djeteta predškolskog uzrasta. Bez zanimanja, teško sociopatski obolio i radikalno nesretan, zaista lik za ozbiljnu medicinsku obzervaciju sa jednim jedinim rješenjem njegovog statusa: zatvaranje u psihijatrijsku instituciju koja se bavi liječenjem tih profila i strogo zabranjen pristup uređajima koji koriste internet. Ništa drugo. Hamaslija, Jure, Turbodizelaš, Ralle, Gh, Haha, Panzer, Kanader, Milorad, Filozof, Adi samo su neki od samododijeljenih nickova koje koristi, a ima ih još puno. Zaista, težak bolesnik, nema dalje.

Tufo-učač himne Lijepa naša

Kreni učiti tekst Lijepe naše već danas. Nikad ne znaš šta nosi dan a šta noć...

Bolesnik uistinu pati ..

Od mogućih 24h on 21h dnevno bistri politiku, tumači geopolitiku, osuđuje, pljuje, ruga se i mrzi, svakog dana posljednjih skoro godinu dana. Zamislite samo takvog lika! Degenerični teško retardiran lik odgojen na mržnji od strane nesretnih, neškolovanih i mentalno poremećenih roditelja, kokuz koji nema za sendviča i soka, umno zakržljao degen koji ne raspolaže spoznajama o bilo čemu drugome sem na nekakvoj averziji prema nekome te pozivu na nekakvu osvetu nekome ko više, stotinama godina već ne egzistira na ovim prostorima. Teško je, uistinu, i zamisliti takvog kretena. Poslije napisanog pljuvačkog komentara koji se ionako sastoji od nesuvislih tvrdnji, gluposti neizrecivih obima, nekakvih prijetnji ili prognoza, kao šlagvort još samom sebi opali lajk na tu pisaniju u nivou djeteta predškolskog uzrasta. Bez zanimanja, teško sociopatski obolio i radikalno nesretan, zaista lik za ozbiljnu medicinsku obzervaciju sa jednim jedinim rješenjem njegovog statusa: zatvaranje u psihijatrijsku instituciju koja se bavi liječenjem tih profila i strogo zabranjen pristup uređajima koji koriste internet. Ništa drugo. Hamaslija, Jure, Turbodizelaš, Ralle, Gh, Haha, Panzer, Kanader, Milorad, Filozof, Adi samo su neki od samododijeljenih nickova koje koristi, a ima ih još puno. Zaista, težak bolesnik, nema dalje.

Ona neka

Oprostiti a ne zaboraviti poenta je ovog zivota Sjetimo se vezivanja zastava pa pokolja po selima Vjernika ne smije dva puta ujesti ista guja I znaju oni vrlo dobro ko su licemjeri I kako ih prepoznati U svakom slucaju znamo kako funkcionisu i fasisticke (izdajnicke)stranke ove zemlje Ti meni ja tebi a narod se lijepi za ublehaske parole Vrijeme jeste za promjene ali promjene s kojima dolazi istina i pravda u medijima gdje ce se ispricati cijela istina desavanja u ratu i poslijeratnom periodu Svi koji su bili za zajednistvo u institucijama i vlasti bili su atentirani i dan danas se ne zna ko im je presudio Chifutar jednim imenom. a ciji ? to znaju fasisticke stranke pod maskom demokratije

Panzer

Od mogućih 24h on 21h dnevno bistri politiku, tumači geopolitiku, osuđuje, pljuje, ruga se i mrzi, svakog dana posljednjih skoro godinu dana. Zamislite samo takvog lika! Degenerični teško retardiran lik odgojen na mržnji od strane nesretnih, neškolovanih i mentalno poremećenih roditelja, kokuz koji nema za sendviča i soka, umno zakržljao degen koji ne raspolaže spoznajama o bilo čemu drugome sem na nekakvoj averziji prema nekome te pozivu na nekakvu osvetu nekome ko više, stotinama godina već ne egzistira na ovim prostorima. Teško je, uistinu, i zamisliti takvog kretena. Poslije napisanog pljuvačkog komentara koji se ionako sastoji od nesuvislih tvrdnji, gluposti neizrecivih obima, nekakvih prijetnji ili prognoza, kao šlagvort još samom sebi opali lajk na tu pisaniju u nivou djeteta predškolskog uzrasta. Bez zanimanja, teško sociopatski obolio i radikalno nesretan, zaista lik za ozbiljnu medicinsku obzervaciju sa jednim jedinim rješenjem njegovog statusa: zatvaranje u psihijatrijsku instituciju koja se bavi liječenjem tih profila i strogo zabranjen pristup uređajima koji koriste internet. Ništa drugo. Hamaslija, Jure, Turbodizelaš, Ralle, Gh, Haha, Panzer, Kanader, Milorad, Filozof, Adi samo su neki od samododijeljenih nickova koje koristi, a ima ih još puno. Zaista, težak bolesnik, nema dalje. ka Bolesnik komentariše Ti sa takvim zakržljalim mozgom možeš raditi jedino na ovom bliskoistočnom portalu.Mržnja prema Hrvatima i Srbima,ti već uzima danak.Gubiš zdravlje i mentaln

velahavle

koga ovaj zagrli nahebo je

Mahir

Ne valja kad se svađamo, ne valja kad se mirimo

Ja ovdje jedino mogu da predložim dragon-gazi tufi

da po uputstvu čovjeka sa najšarmantnijim osmijehom u našoj dragoj federaciji doktora znanosti dragana čovića poradi na sveukupnoj relaksaciji odnosa sa konstitutivnim katoličkim hrvatskim autohtonim narodom iz herceg Bosne ponosne časne i slavne. Čim tako postupi tufici će biti puno lakše spasit će mu kamen sa srca crne misli će ga napustiti i mir i božje blaženstvo će ispuniti njegovo merhametli srčeko a i srčiku as such.

Tufo-pušitelj debelih belegija

Kako im se Dragan slatko nasmija...Kako će ih koštati Dragan...Koštaće ih ko niko nikoga. Sve će plačući priznati...-Dragane, predsjedniče naš...Nismo se mi prebrojavali u džamijama, Bakir laže...Nije ulema određivala ko će za Sejdu glasati, Alaha mi...

Muslimani u HZHB!

El Grande Milorad je za sve njih Titio! Rasturi muslimane ko levate. ka Buco . . Milorad je jedini dostojan da zamijeni Kavazovića koji je već ušao u godine i vrijeme mu je da se povuče. Milorad je prorok i pejgamber za njiha. Sve što je najavio to je ispunio. Zato je on jedini dostojan da bude novi reis ul ulema anamonima. Mislim da bi mu svi redom ljubili ruku...a on bi ih darivao bajramlukom

Izgleda

Kreni učiti tekst Lijepe naše već danas. Nikad ne znaš šta nosi dan a šta noć... ka Tufo-učač himne Lijepa naša DA ĆE ĆOVIĆ UČITI O ISLAMU, JE ON IMA UTEG ZVANI LUČIĆ, JER MU TRBA ODMAH.

ANTIFA

Čovke rahmetlija soonovani.

xxx

Od mogućih 24h on 21h dnevno bistri politiku, tumači geopolitiku, osuđuje, pljuje, ruga se i mrzi, svakog dana posljednjih skoro godinu dana. Zamislite samo takvog lika! Degenerični teško retardiran lik odgojen na mržnji od strane nesretnih, neškolovanih i mentalno poremećenih roditelja, kokuz koji nema za sendviča i soka, umno zakržljao degen koji ne raspolaže spoznajama o bilo čemu drugome sem na nekakvoj averziji prema nekome te pozivu na nekakvu osvetu nekome ko više, stotinama godina već ne egzistira na ovim prostorima. Teško je, uistinu, i zamisliti takvog kretena. Poslije napisanog pljuvačkog komentara koji se ionako sastoji od nesuvislih tvrdnji, gluposti neizrecivih obima, nekakvih prijetnji ili prognoza, kao šlagvort još samom sebi opali lajk na tu pisaniju u nivou djeteta predškolskog uzrasta. Bez zanimanja, teško sociopatski obolio i radikalno nesretan, zaista lik za ozbiljnu medicinsku obzervaciju sa jednim jedinim rješenjem njegovog statusa: zatvaranje u psihijatrijsku instituciju koja se bavi liječenjem tih profila i strogo zabranjen pristup uređajima koji koriste internet. Ništa drugo. Hamaslija, Jure, Turbodizelaš, Ralle, Gh, Haha, Panzer, Kanader, Milorad, Filozof, Adi samo su neki od samododijeljenih nickova koje koristi, a ima ih još puno. Zaista, težak bolesnik, nema dalje. ka Bolesnik ne radi Po svim ovim komentarima se vidi ko je bolesnik, ko visi 23h na portalu, idi *****e lijeci se bolestan si u svoj nacionalisticki mozak, hemem ti majku ****u

/ Najnovije