Sejo Sušić: Zašto London ostaje među najčvršćim zagovornicima OHR-a
/ Komentari (3)
Povratak na članakNAPOMENA: Komentari su isključivo lični stavovi autora. Molimo korisnike da se suzdrže od vrijeđanja, psovanja i pisanja komentara koji podstiču na mržnju. Strogo zabranjen bilo kakav govor mržnje na portalu radiosarajevo.ba, zbog kojeg možete biti krivično procesuirani. Radiosarajevo.ba ima pravo i obavezu da na zahtjev zvaničnih organa dostavi podatke o korisniku čiji komentari sadrže govor mržnje, kao i da korisniku trajno blokira pristup. Obaviještavamo vas da svaki čitatelj dobrovoljno pristupa čitanju i kreiranju komentara i prihvata mogućnost da neki komentari mogu sadržavati narativ koji je u suprotnosti sa vjerskim, nacionalnim, moralnim i drugim načelima. Radiosarajevo.ba ima pravo da obriše sporne ili prijavljene komentare bez najave i objašnjenja. Radiosarajevo.ba koristi automatski sistem prepoznavanja i uklanjanja govora mržnje i drugih neprimjerenih sadržaja u komentarima.
Ovo jos jedan muslimanski kvazi strucnak iz naftalina, neka nebitna crkotina se nasao da sere
Ovo jos jedan muslimanski kvazi strucnak iz naftalina, neka nebitna crkotina se nasao da sere ka Ibro Sejo nije spomenuo da najvise para za OHR ipak daju Ameri, a ne Englezi. Ali sve dok postoji tracak nade da ce bilo ko, u ovom slucaju Englezi, pomoci islamiziranim Srbima da se docepaju cijele BiH, on (Sejo) navodi vodu na jednu stranu.
Bosna će opstati tek kad se oslobodi NACIJA nepostojeće KRALJEVINE SHS! (Lisabonski model). Te nacije su kreirane kao insajderi, izvođači velikodržavnih projekata Srbije i Hrvatske. (agrarna otimačina grunta 1919, kupovina grčkopravoslavnih crkava 1920, Č etnički i u staš ki pokreti, projekat Cvrtković-Maček 1939, AVNOJevsaka BiH1943, R BiH bez nacije 1974, Dogovor Milošević-Tuđman 1991, Lisabonska konferencija feb 1992., agresije 1992-95, Dejtonska luđačka košulja 1995, Dodik-Čović,..). Nacije SHS služe kao izvođači velikodržavnih radova na terenu BiH! Budimo BOSANCI što smo vijekovima. Nismo dijaspora ni Srbije ni Hrvatske. Ima dobrih rješenja kako Bosni sa vrata skloniti Srbiju i Hrvatsku. 1.Skloniti Dejtonsku genocidnu luđačku košulju, 2.Isključiti Hrvatsku i Srbiju iz pregovora, 3.Zabraniti dvostruko glasanje sa njima. 4.Zabraniti dvojna državljanstva sa njima. 5.Vratiti ime, naciju i jezik Bosni(1907.) 6.Primjeniti presude međunarodnih sudova i ESLjP.